Logo Qype Dołącz do Yelp

Qype dołączył do Yelp, aby dostarczyć Ci więcej recenzji, społeczności i firm. Przeczytaj więcej.

Mapa
Edytuj

Rekomendowane recenzje

Twoje zaufanie jest dla nas najważniejsze, więc firmy nie mogą płacić, aby modyfikować albo usuwać swoje recenzje. Dowiedz się więcej.
    • Użytkownik Qype bobi99…
    • Chocianow
    • 3 znajomych
    • 44 recenzje
    5.0 ocena gwiazdek
    2009-02-06

Aż dziw bieże że nikt jeszcze o tym miejscu nie napisał,można by wiele,ale napiszę tylko że drugiego takiego miejsca w Polsce nie ma.Poza starymi karuzelami doszło przez ostatnie 2 lata parę naprawdę niezłych zabaweczek.Świetny wypoczynek i oderwanie się od codziennych obowiazków,zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych.

• Użytkownik Qype kinia_…
    • 1 znajomy
    • 40 recenzji
    4.0 ocena gwiazdek
    2009-02-15

Miejsce doskonale znane wielu osobom z województwa śląskiego i okolic. Duża ilość zjeżdzalni, karuzeli i innych atrakcji, ale i  stosunkowo wysokie ceny.

Niezywkłą atrakcją miał byl Roller Coaster, który jednak jak dla mnie okazał się drobną klapą. Przejazd trwa parę minut. Znacznie fajniejsze są niektóre z tych starszych zabawek.

Mimo wszystko Wesołe Miasteczko to naprawdę fajne miejsce dla dzieci i dorosłych, pozwalające na chwilę zapomnienia.

• Użytkownik Qype realis…
    • 0 znajomych
    • 1 recenzja
    4.0 ocena gwiazdek
    2013-09-07

Byłem w piątek 6 września 2013 r.
    Generalnie jest bardzo fajnie.
    Jest chyba z ponad 30 urzadzeń do zabawy, z tego połowa do dorosłych połowa dla dzieci.
    Do tego kilka niedziałajacych ale dosłownie kilka. Wesołe miasteczko jest na bardzo ładnym terenie,
    wokół pięknego stawu, po którym można poływać rowerkiem wodnym (w cenie). Są miejsca gdzie można odpocząć, są miejsca gdzie można się pobawić. Większość urządzeń jest klasą samą w sobie i nie ma
    nigdzie w polsce podobnych np. diabelski młyn duże samoloty, duża kolejka górska, circus hopalla, zjazd do wody, jakieś rabkolandy itd wogóle nie mogą się równać. Jest kilka urządzeń którym przedałby się remont
    (pałac strachu, samochody elektryczne) ale pomimo tego są nadal fajne. Jedno urządzenie jest stawiane od nowa, znaczy to że sie rozwijają. Moim zdaniem jest tanio bilet w tygodniu kosztuje 45 zł i za to można się bawić przez 8 godzin ile sie chce. Nie wiem czy gdzieś w Polsce jest tak tanie miejsce do zabawy. W ten sam dzień byłem w kinie i zapłaciłem za bilet na zwykły film 2 godzinny połowe tego. Miejsc do kupienia jedzenia jest wystarczająco, ceny za jedzenie są takie jak wszedzie w podobnych miejscach czyli nie są niskie ale nie są też nadmiernie wysokie gofr 8 zł, kiełbasa z grila 10 zł itp. W całym miasteczku jest bardzo czysto i jest miła obsługa. Teraz minusy jest może troszke za mało muzyki i świateł, wesołe co prawda nie jest otwarte w nocy ale odbrobinę więcej światełek i troszkę hałasu pomogło by zabawie. No i drugi minus
    który mnie akurat dotknął to że nie można z małymi dziećmi poniżej 3 lat korzystać wspólnie z urządzeń.
    Rozumiem że waga jest istotna ale jesli na kolejce pirackiej siada czwórka 12 latków, to nie ważą mniej
    niż moja żona z 2 letnim synkiem. Efekt jest taki że z dziecko poniżej 3 lat może skorzystać może z dwóch karuzeli. No i na koniec rada dla decydentów przydałby się wiecej zbawek gdzie dzieci bawią się
    same, jakiś dmuchańców trampolin itp. Takie urządzenia są tanie a dzieci to bardzo lubią. W zeszłym roku
    dmuchańców było wiecej.

• Użytkownik Qype aga000…
    • 0 znajomych
    • 1 recenzja
    5.0 ocena gwiazdek
    2011-06-09

Oczerniacie pracowników obowiązuje was czytanie regulaminu który wisi na każdym użadzeniu do parku przychodzi w jeden dzień tysiące ludzi więc logicznie myśląc trzeba stać w kolejce ale twierdze że wy nie potraficie myśleć zachowujecie się ja dzikusy wam nie idzie dogodzić jak nie było kolejek ale musieliście płacić za każde użądzenie też żle bo ża drogo teraz jest karnet też żle bo są kolejki i za drogo wy sami nie wiecie czego chcecie . ZACZNIJCIE SZANOWAĆ PRACOWNIUÓW TO ONI TEŻ WAS ZACZNĄ SZANOWAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

1 strona z 1