Logo Qype Dołącz do Yelp

Qype dołączył do Yelp, aby dostarczyć Ci więcej recenzji, społeczności i firm. Przeczytaj więcej.

Mapa
Edytuj

Rekomendowane recenzje

Twoje zaufanie jest dla nas najważniejsze, więc firmy nie mogą płacić, aby modyfikować albo usuwać swoje recenzje. Dowiedz się więcej.
    • Użytkownik Qype kruczy…
    • Kraków
    • 29 znajomych
    • 150 recenzji
    2009-01-19

Najlepsze centrum weelnes i basen w Krakowie. Dużo atrakcji wodnych. Klub sportowy z obszerną listą zajęć. Ja polecam duży i tani zespół sałnowy, a zwłaszcza nową saunę solankową. Czysto i przyjemnie. Warto tam jechać w tygodniu, bo w weekendy dużo ludzi.

• Użytkownik Qype Marcin…
    • Kraków
    • 15 znajomych
    • 57 recenzji
    4.0 ocena gwiazdek
    2011-01-04

Idealne miejsce na zabawę o każdej porze roku dla dużego i małego człowieka ;)

• Użytkownik Qype ann…
    • Krakow
    • 4 znajomych
    • 71 recenzji
    2009-02-01

Najlepszy kompleks fitness w Krakowie. Siłownia, pływalnia, studio tańca nowoczesnego, aerobik, sauna plus obszerna ilość dodatkowych zajęć i służących pomocą instruktorów. Wykupienie karnetu na okres jednego miesiąca najbardziej się opłaca, kwota nie jest zawrotna, a do dyspozycji mamy wszelkie atrakcje. Aqua Park zadbał o higienę, wszystkie miejsca są czyste i zadbane. Najlepiej przyjeżdzać w środku tygodnia, kiedy to o wiele mniej osób korzysta z rekreacji jaką daje nam Aqua Park.

• Użytkownik Qype viki22…
    • Warszawa
    • 0 znajomych
    • 5 recenzji
    2010-11-24

Lepszego basenu od tego nie ma nawet w Warszawie. Jest co robić, dużo ciekawych rzeczy np. rzeczka z prądem, ogromne zjeżdzalnie, bar na basenie:)

1 strona z 1