Logo Qype Dołącz do Yelp

Qype dołączył do Yelp, aby dostarczyć Ci więcej recenzji, społeczności i firm. Przeczytaj więcej.

Mapa
Edytuj

Aquapark, Sopot przez Użytkownik Qype mrFL…

Rekomendowane recenzje

×
Twoje zaufanie jest dla nas najważniejsze, więc firmy nie mogą płacić, aby modyfikować albo usuwać swoje recenzje. Dowiedz się więcej.
  • 5.0 ocena gwiazdek
    2012-04-04
    Pierwsza recenzja

Świetne centrum, szczególnie z samego rana, kiedy nie ma jeszcze dzikich tłumów. Świetna alternatywa, gdy się wybrało na urlop nad morzem, a pogody na morskie kąpiele brak (nawet przy niepogodzie można z krytego basenu wypłynąć bezpośrednio na częśc odkrytą). Do dyspozycji jacuzzi, rwąca (aż do przesady) rzeka, bicze wodne, zjeżdżalnie. Frajda nie tylko dla najmłodszych;)

• Użytkownik Qype mrFL…
    • Londyn, Wielka Brytania
    • 7 znajomych
    • 61 recenzji
    4.0 ocena gwiazdek
    2010-01-13

Byłem w kilku Aquaparkach i ten wydaje się utrzymywać najwyższy poziom ale niestety jak to bywa z monopolista nic nowego nie wnosi w relacjami z innymi tego typu obiektami w Polsce... ładnie, czysto, drogo i maaaaasa ludzi.

• Użytkownik Qype aktork…
    • 2 znajomych
    • 31 recenzji
    5.0 ocena gwiazdek
    2009-02-16

Jeden z lepszych w kraju aquaparków znajduje się nad Zatoką Gdańską. Poza basenami i sauną, oraz jodem, który wdychamy pływając w zewnętrznym basenie (otwartym także zimą), Park proponuje kręgielnię, klub nocny oraz sklep z akcesoriami do pływania. Polecam, kiedy w morzu latem glony lub kiedy zimą hartować się wam nie w smak. O tak!

• Użytkownik Qype Marzen…
    • 9 znajomych
    • 12 recenzji
    5.0 ocena gwiazdek
    2009-12-16

Przednia zabawa dla tych, którzy uwielbiają basenowe szaleństwa. Od szalonej "Dzikiej Rzeki" - niesamowita frajda przepłynąć nią na zewnątrz, gdy na dworze zaledwie kilka stopni - poprzez dwie zjeżdżalnie - bardzo szybką i nieco bardziej stonowaną - oraz jacuzzi, bicze wodne i podobne atrakcje. Dla miłośników mniej "mokrych" atrakcji - bowling, klub, sauny i masaże. Świetne miejsce, w którym można spędzić cały dzień - zarówno z rodziną czy przyjaciółmi, jak i samemu - relaksując się podczas profesjonalnych masaży.

• Użytkownik Qype coldma…
    • 3 znajomych
    • 4 recenzje
    4.0 ocena gwiazdek
    2012-05-02

Do tej pory 3 Aquapark jaki odwiedziłem. Niestety nie tak rewelacyjny jak Suwalski. Owszem można iść się zrelaksować od czasu do czasu ale szału nie ma. Akurat jak do niego pojechałem, ludzi była masa więc komfort z zabawy niewielki. A kolejki do zjeżdżalni kilkudziesięciosobowe. Ale aby nie było że wszystko mi nie pasowało  kiedy przy 15 stopniowym mrozie wypływasz na zewnętrzny basen  rewelacja. Poza tym jak już doczekasz się swojej kolejki na zjeżdżalni to jest fun po pachy :-)

1 strona z 1