Logo Qype Dołącz do Yelp

Qype dołączył do Yelp, aby dostarczyć Ci więcej recenzji, społeczności i firm. Przeczytaj więcej.

Mapa
Edytuj

Rekomendowane recenzje

×
Twoje zaufanie jest dla nas najważniejsze, więc firmy nie mogą płacić, aby modyfikować albo usuwać swoje recenzje. Dowiedz się więcej.
  • 5.0 ocena gwiazdek
    2012-09-05

Uwielbiam to miejsce, uwielbiam czekać na specjalną okazję żeby zgrzeszyć i zamówić tam tort!
    Nowa lokalizacja, nowe wnętrza, ale ciągle ze smakiem, elegancją i na wysokim poziomie. Obsługa perfekcyjna, dobrze przeszkolona i z genialnym podejściem do klienta.

Ciasta to istne dzieła sztuki, na które najpierw się patrzy a potem z bólem serca je. Smak jest tak wspaniały, że ciężko znaleźć podobne produkty w innych miejscach.
    Wspomniane torty drogie, gdyż trzeba wydać minimum 60zł, ale tak jak pisałam - na specjalne okazje warto warto warto!
    Ostatnio miałam okazję spróbować tortu czekoladowego - biszkopt, mus czekoladowy, płatki czekolady mlecznej i białej. Brzmi prosto, ale smakuje niesamowicie.

Hasłem firmy jest Batida - marzenie podniebienia i moim zdaniem pasuje idealnie.

• 3.0 ocena gwiazdek
    2013-01-13

Z zewnątrz lokal wygląda zachęcająco, bo dobrze oświetlony, z kinkietami, lampkami na stolikach, ładnymi obrusami, fotelami, bufetem pełnym ciastek i tortów. W środku piękny obraz o tematyce zimowo-świątecznej, ale brak nastrojowej muzyki, a z daleka rażą ostre światła lodówek-chłodziarek. Toaleta damska nieczynna! A po schodach w piątkowy wieczór, przy gościach, też zagranicznych, jakaś pani w białym kitlu na mokro i z czerwonym wiadrem zmywa schody!!! A desery? Niestety ciężkie, ciężkostrawne, tłuste i przesłodzone. Tort francuski, czekoladowy javanaise niemożliwy do zjedzenia do końca. Moja pani natomiast chwaliła szwedzką, owocową kremówkę, ale dla mnie jej kawałeczek wcale nie przypominał kremówek z papieskimi tradycjami. Natomiast zgodnie chwaliliśmy kawy  latte ze smakiem creme brulle i moją cappuccino.
    W sumie jednak są lepsze przystanki na szlaku królewskim w Warszawie

• Użytkownik Qype mike-…
    • Szczecin
    • 84 znajomych
    • 145 recenzji
    4.0 ocena gwiazdek
    2009-03-11

Kawiarnia oferująca duży wybór ciast, ciastek, ciasteczek, pralin, pralinek, tortów i innych słodyczy. Stojąc przed gablotą z tymi wszystkimi słodkościami miałem naprawde cięzki orzech do zgryzienia - dokonanie wyboru spośród tak dużego ilości łakoci nie było prostą sprawą. Zdecydowałem się na tort makowy i był to dobry wybór. Smaczna maślana masa, nieprzesłodzony. Gdybym wcześńiej nie zjadł sytego obiadu to na pewno skusiłbym się na jeszcze jedną sztukę słodycza:D Za kawałek tortu i cappucino zaplciłem 21zł, obsługa była miła i szybka, a wnętrze i atmosfera spoko. Polecam dla miłośników słodyczy - jest z czego wybierać:D
    Pozdrawiam,
    Mike

• 4.0 ocena gwiazdek
    2012-08-17

Batida na Krakowskim Przedmieściu zawsze była tą, do której udawałam się najczęściej. Od pewnego czasu zmieniła swoją lokalizację. Nie mieści się już w samym Hotelu Europejskim, lecz na przeciw. Nowy lokal na pierwszy rzut oka wydaje sięmniejszy od poprzedniego. Jednak w rzeczywistości jest tu więcej stolików, gdyż posiada także salę na piętrze oraz latem ogródek. Poza tym zmienił się też wystrój. Ten nowy jest znacznie bardziej nowoczesny. Został jednak utrzymany w eleganckim stylu. Jasne skórzane krzesła i wykończenia z ciemnego drewna dobrze współgrają z przyjemnym, ciepłym kolorem ścian, a domowego klimatu dodają także znajdujące się w oknach zasłonki. Atutem Batidy jest też obsługa. Zawsze uśmiechnięta i sympatyczna, sprawnie podająca zamówienia.
    Batida w swojej ofercie ma pozycje słodkie jak i słone. Jednak ja w zwyczaju mam próbować raczej tych pierwszych. Pyszne są tu, naprawdę rozpływające się w ustach torty: czekoladowy (w postaci musu przykrytego płatkami czekolady) czy duet (z musem z czekolady białej i mlecznej, a także warstwą chrupiących prażynek z orzechów). Warto spróbować także tarty karmelowo-orzechowej oraz sernika (klasycznego i bardzo dobrego).

• Użytkownik Qype katery…
    • Warszawa
    • 1 znajomy
    • 2 recenzje
    1.0 ocena gwiazdek
    2013-01-30

Na pierwszy rzut oka, wydaje się, że to jest dobry pomysł na śniadanie. Jednak zostałam rozczarowana  ciasteczka nie są najlepszej jakości. Cena za herbatkę w torebce jest zbyt wysoka! Więc kawiarnia sprawiła wrażenie miejsca oficjalnego i suchego. Drugi raz już tam nie pójdę.

1 strona z 1