Logo Qype Dołącz do Yelp

Qype dołączył do Yelp, aby dostarczyć Ci więcej recenzji, społeczności i firm. Przeczytaj więcej.

Rekomendowane recenzje

×
Twoje zaufanie jest dla nas najważniejsze, więc firmy nie mogą płacić, aby modyfikować albo usuwać swoje recenzje. Dowiedz się więcej.
  • 4.0 ocena gwiazdek
    2012-08-17

Generalnie lubię to miejsce ze względu na duże boiska, w tym do siatkówki.

Oczywiście Białołęcki Ośrodek Sportu to nie tylko boiska, to też pływalnia. Może nawet głównie. Warto wybrać się na basen w weekend, gdzie cena za pół godziny wynosi 5, 10zł, czyli tyle co nic. Polecam też aerobik wodny, nie kosztuje zbyt wiele, a naprawdę po wyjściu z wody człowiek czuje się o niebo lepiej. Do nie pływających - ja jakoś nie umiem pływać, a jak widać przeżyłam aerobik w wodzie :) Ponad to można skorzystać z masażu, sauny, siłowni. Wybór jest duży i ceny są naprawdę bardzo przystępne. Istnieje również możliwość wykupienia karnetu.

Powracając do boisk. Są bardzo dobrze wykonane. Jeśli chodzi o boisko do siatkówki (też wykorzystywane do badmintona) to jest ok. Trochę brakuje mi linii trzeciego metra, by się zorientować czy popełniał błąd przekraczając linię podczas ataku z tzw. drugiej linii, ale dla amatorów starczy. Ponad to siatka jest zawieszona na przepisowej wysokości.

Naprawdę bardzo fajne miejsce na aktywny wypoczynek. I te ceny!

• 4.0 ocena gwiazdek
    2012-07-29
    Pierwsza recenzja

Wśród wielu obiektów Białołęckiego Ośrodka Sportu najlepiej znam pływalnię. Cieszy się ona ogromną popularnością wśród mieszkańców Tarchomina, zwłaszcza że korzystanie z pływalni przez 30 minut w wakacyjny weekend kosztuje zaledwie 5,10 zł (w dni powszednie 9,10 zł).

Aby uniknąć tłoku najlepiej przyjść tu w porze obiadowej. W ciągu roku szkolnego z basenu korzystają także uczniowie pobliskiej szkoły w ramach zajęć z WFu. Prowadzone są tu nauka pływania dla dzieci i dorosłych oraz aqua aerobik. W basenowej przebieralni jest czysto, ale niestety dość ciasno. Zatroszczono się o intymność korzystających z pryszniców. Część z nich można zasłonić kotarą. To rzadkość nawet w nowoczesnych basenowych kompleksach.

Wielką zaletą tego miejsca jest brak specjalnych bramek i dodatkowej opłaty za przekroczenie opłaconego czasu. Nie należy się jednak guzdrać w przebieralni aby nie narazić się na nieprzyjemne uwagi pana w szatni. Po wyjściu trzeba oddać mu kluczyk do szafki.

Białołęcki Ośrodek Sporu to nie tylko basen. Jest tu hala sportowa i siłownia. Na zewnątrz znajduje się boisko do gry w piłkę nożną, bieżnie i korty tenisowe. Obiekty można wynająć. W ośrodku organizowane są różne imprezy, festyny i turnieje. Warto pamiętać, że latem BOS ma zmienione godziny otwarcia, warto wcześniej zajrzeć na stronę internetową.

• Użytkownik Qype mon91k…
    • Warszawa
    • 2 znajomych
    • 42 recenzje
    3.0 ocena gwiazdek
    2009-04-01

Basen kryty, mieści się w Białołęckim Ośrodku Sportu, przy szkole podstawowej nr. 344 na Tarchominie. Byłam tam nieraz, to tam właśnie zaczynałam naukę pływania. Wymiary pływalni to 2512,5m, a głębokość zaczyna się na 1,1 a kończy na 1,8 m. Typowy obiekt sportowo-rekreacyjny bez dodatków typu zjeżdżalnia czy brodzik. Możliwość zapisania się na naukę/doskonalenie pływania, jak również na aqua-aerobik czy zajęcia rehabilitacyjne. Przebieralnie i prysznice estetyczne, dostępne suszarki do włosów. Na samej pływalni również czysto i bez zastrzeżeń. Ceny bardzo konkurencyjne.

1 strona z 1