Logo Qype Dołącz do Yelp

Qype dołączył do Yelp, aby dostarczyć Ci więcej recenzji, społeczności i firm. Przeczytaj więcej.

Mapa
Edytuj

Rekomendowane recenzje

Twoje zaufanie jest dla nas najważniejsze, więc firmy nie mogą płacić, aby modyfikować albo usuwać swoje recenzje. Dowiedz się więcej.
    • Użytkownik Qype dave8…
    • 93 znajomych
    • 50 recenzji
    4.0 ocena gwiazdek
    2009-06-06

Obok Galerii Grafiki to najlepsze i najbardziej popularne centrum handlowe w Rzeszowie. Jednak Europa w moim rankingu jest na 2 miejscu, głównie z powodu cen, które są droższe niż u konkurencji. Można tu kupić markowe ubrania, biżuterie, płyty kompaktowe i inne rzeczy na które przyjdzie nam ochota. Oprócz ceny minusem jest bankomat przy samych drzwiach. Nie wiem kto wybrał lokalizację tego bankomatu ale to kompletna głupota, już setki razy widziałem PINy innych osób, więc to tylko zachęcanie to kradzieży. Ja chodzę głównie do Europy, gdyż jest to jedno z niewielu miejsc w mieście gdzie można kupić kasety i płyty z muzyką metalową, nie tylko tą z MTV;)
    Parking jest w porządku, można się zmieścić;)

• Użytkownik Qype rocco1…
    • 1 znajomy
    • 3 recenzje
    1.0 ocena gwiazdek
    2011-10-31

Wcale mi się tam nie podoba

• Użytkownik Qype Evi…
    • 4 znajomych
    • 2 recenzje
    2.0 ocena gwiazdek
    2009-11-29

po remoncie wcale mi się tam nie podoba... jest klaustrofobicznie, sufity są jakoś tak nisko. poza tym jeszcze nie widiałam żeby ruchome schody na najniższy poziom działały...

1 strona z 1