Logo Qype Dołącz do Yelp

Qype dołączył do Yelp, aby dostarczyć Ci więcej recenzji, społeczności i firm. Przeczytaj więcej.

Mapa
Edytuj

Rekomendowane recenzje

Twoje zaufanie jest dla nas najważniejsze, więc firmy nie mogą płacić, aby modyfikować albo usuwać swoje recenzje. Dowiedz się więcej.
  • Użytkownik Qype Szysze…
  • Warszawa
  • 2 znajomych
  • 10 recenzji
  5.0 ocena gwiazdek
  2009-01-30

  Jest wielkie. Jest wypasione. Leży na obrzeżach miasta. C.H. Korona to centrum handlowe położone w drodze na Zakrzów przy ulicy Krzywoustego. Na 55 000 metrów kwadratowych mieści się 61 butików, hipermarket Real, multipleks Cinema City oraz liczne punkty gastronomiczne.

  Korona została otworzona z wielkim przepychem w 1999r. I od tego momentu jest to jedno z najlepszych centrów handlowych we Wrocławiu. Bogactwo oferty, obrzydliwa ilość wszystkich miejsc usługowych, wielki multipleks, wielka sala z kilkunastoma restauracjami oraz hipermarket Real czynią to miejsce świetnym do rodzinnych weekendowych wypadów na zakupy. Dzieci znajdą ciekawą rozrywkę na placu zabaw. Niestety, wielkim minusem jest położenie na obrzeżach miasta. Co więcej, wszystkie drogi dojazdowe z centrum są w dni robocze strasznie zakorkowane, a dojazd nieraz trwa godzinę lub dłużej. Punkt z restauracjami jest utrzymany bardzo klimatycznie, a na ścianach można zauważyć płaskorzeźby przedstawiające wrocławski rynek.

  Listę punktów usługowych można znaleźć na stronie centrum-korona.pl/?a=pla…

1 strona z 1