Logo Qype Dołącz do Yelp

Qype dołączył do Yelp, aby dostarczyć Ci więcej recenzji, społeczności i firm. Przeczytaj więcej.

Mapa
Edytuj
  • Al. Pokoju 46
    31-564 Kraków
    Czyżyny
  • Numer telefonu 12 291 57 00
  • Strona internetowa firmy decathlon.com.pl

Rekomendowane recenzje

Twoje zaufanie jest dla nas najważniejsze, więc firmy nie mogą płacić, aby modyfikować albo usuwać swoje recenzje. Dowiedz się więcej.
    2012-10-03

Bardzo fajny sklep sportowy, zlokalizowany w oddaleniu od centrum, ale z łatwym dojazdem i dużym parkingiem. W Decathlonie znajdziecie praktycznie wszytko czego potrzebujecie do aktywnego uprawiania sportu.

Sklep podzielony jest na sekcje - piłki nożnej, piłki siatkowej, jogi, fitness, biegacza, bambingtona, tenisa, tenisa stołowego, pływania, itd., można by wymieniać w nieskończoność. Do tego jest ogromna sekcja z ciuchami sportowymi, są tu sprzedawane zarówno znane firmy takie jak Reebok czy Adidas, a także te mniej znane, polskie, których wyroby są niekiedy o wiele lepsze. Ja mam spodnie do jogi z firmy na D (nie pamiętam...),które zrobione są z super mięsistej bawełny, genialnie nadają się do pilatesu także.  W asortymencie mają także tanie lub w niekończącej się promocji maty do jogi (reebok za 59 zł!), wszelkiego rodzaju cieżarki, hantle, obciążniki, hula-hopy. Wszystko czego sportowa dusza zapragnie.

Sklep posiada także serwis narciarski, szybki i tani. Bardzo dobrze przygotowali mi narty do sezonu, mimo że one już mają tyle lat i zarysowań, że miałam obawy iż w ogle nie pojadą. ;)

2014-08-07

Sklep nie tylko dla sportsmenów z krwi i kości bo nawet ja tam sporadycznie zachodzę i znajduję coś dla siebie. Duży wybór towarów, przystępne ceny, fajna jakość, promocje i obniżki. Amatorzy różnego rodzaju sportów i sportowego ubioru nie powinni wyjść zawiedzeni. Decathlon wspaniale dba o naszą kondycję gdyż podczas buszowania po jego obszernym terenie spalimy trochę niepotrzebnych kalorii. Gdyby łabędzie z pobliskiego Stawu Dąbskiego miały głos też bez wątpienia poleciłyby to miejsce, łącznie z obsługą i godzinami otwarcia.
    Jeśli marzycie o wygraniu w  przyszłości Cracovia Marathon lub zostaniu mistrzem w innej dziedzinie sportu na pewno tam zajrzyjcie.

2012-10-03

Większość zakupów związanych z jakimkolwiek zaopatrzeniem sportowym robię w tym sklepie. Przede wszystkim mam wyjątkowo dobre połączenie ( przystanek tuż obok). A poza tym w tym sklepie znajdę po prostu wszystko i mam tu na myśli dosłownie wszystko. A co najważniejsze ogromny wybór tych samych produktów różnych marek. Dzięki czemu mam możliwość wyboru.
    Ale wybór jak wiadomo, zwłaszcza przy takiej ilości, bywa trudny. Zawsze wtedy radzę się pracowników. I nigdy się nie zawiodłam, czy dotyczyło to zakupy najbardziej banalnego produktu jak skarpetki czy ochraniacze. Jak również wtedy kiedy chodziło o wybór obuwia sportowego czy profesjonalnego sprzętu do wspinaczki.

Polecam ten sklep również wszystkim miłośnikom podróży. Przed wyjazdem np. pod namiot z dziećmi wyposażycie się w tym sklepie we wszystko co potrzebne. Odzież
    (różnych rozmiarów), sprzęt do biwakowania, kajak, śpiwory czy namiot zarówno mały kempingowy czy duży turystyczny.

Mają też ogromny wybór kurtek na każdą pogodę.

2012-09-18

Kocham sport. Jasne jest więc, że w sklepach sportowych (i to jeszcze takich dużych, jak Decathlon) czuję się, jak ryba w wodzie.

Do Decathlonu przyjeżdżam głównie po termobieliznę przed nartami albo wycieczkami w góry, polary, windstoppery, kurtki i buty. Celuję oczywiście w Quechuę, czyli firmę dedykowaną Decathlonowi. Wychodzę założenia, że jeśli nie uprawiam sportu w ekstremalnych warunkach, to nie muszę płacić za markę, laminowane zamki albo najwyższą jakość materiałów. Jakość wystarczy mi średnia, design też pozostaje na drugim planie. Jeśli się ze mną zgadzacie, Decathlon będzie dla Was idealnym rozwiązaniem. Oczywiście dla bardziej wybrednych sklep oferuje również ubrania droższych marek.

Jeśli chodzi o sprzęt sportowy, to drobne rzeczy zdarzało mi się kupować i nie narzekałam. Nigdy jednak nie zdecydowałam się na zakup czegoś większego, nie chcę się więc wypowiadać na temat jakości, ale myślę, że jest podobnie, jak z ubraniem. Jeśli nie macie wygórowanych oczekiwań, a chcecie zaoszczędzić - spokojnie możecie uderzać do Decathlonu. Duży plus za opisy przy każdym produkcie.

2012-09-19

Do Decathlonu czuję nie lada sympatię. Stąd też wysoka nota, ale o tym za chwilę.

Priorytetowo potraktuję zaopatrzenie sklepu, o którym parę słów warto powiedzieć. Sklep nastawiony jest na uszczęśliwianie miłośników bardzo wielu sportów. Nazwa nie jest bynajmniej przypadkowa. W innych tego typu sklepach znajdą coś dla siebie piłkarze, siatkarze, tenisiści i jeszcze paru innych. Paru. Zaś Decathlon zaopatruje paręnaście, jak nie parędziesiąt dyscyplin sportowych. Da się to tutaj odczuć, krzątając się gdzieś pomiędzy działem dla kajakarzy a bokserów.

Wielką zaletą Decathlonu, która niestety umiera śmiercią naturalną, jest możliwość testowania sprzętu sportowego. Jeszcze za czasów gimnazjum przychodziłem tutaj parę razy w tygodniu, by pograć w tenisa stołowego. Myślę, że przez takich młokosów jak wówczas ja, mogli począć wycofywać się z takiego rozwiązania. Jednak ja swoje w Decathlonie już zagrałem i przywiązałem się do tej marki. Teraz kupuję tam chociażby spodenki, getry, bieliznę termiczną; czasami też prezent dla znajomego miłośnika sportu. Tamten mechanizm więc na mnie zadziałał, chociaż zdaję sobie sprawę, że nie do końca takie było jego przeznaczenie.

Decathlon świadczy też usługi nadrukowywania napisów na koszulki. Zorientowałem się dopiero niedawno - potrzeba matką wynalazków. Wystarczy zagaić pracownika serwisu narciarsko-rowerowego. A skoro już przy pracownikach jesteśmy, to odnotujmy, że nie można złego słowa na nich powiedzieć. Stają bowiem na wysokości zadania jak w mało którym sklepie sportowym.

• 3.0 ocena gwiazdek
    2012-09-19

Ze sportem w moim wykonaniu jest różnie, więc korzystam z usług tego sklepu raczej sporadycznie i nie tylko poszukując stroju lub sprzętu sportowego. Moje ostatnie tematyczne zakupy to kąpielówki, czepek i klapki. Wszystkie elementy jeszcze powinny mi posłużyć. Wytrzymały kilka miesięcy bardzo częstych wizyt na basenie, więc jakościowo dają radę. Klapki Speedo wcale mnie tym nie zaskoczyły, ale reszta to marka własna Decathlon. Kolejny raz przekonałem się, że metka nie zawsze ma znaczenie.

Odwiedzam ten sklep także przy okazji poszukiwań obuwia na co dzień. Wbrew pozorom, czasami zdarzają się egzemplarze znanych marek, które sprawdzą się także na miejskich chodnikach. Jednak coraz rzadziej mam szczęście trafić na coś ciekawego właśnie tu. Zdecydowana większość butów dostosowana jest do konkretnych warunków i dyscyplin. A szkoda, bo kiedyś tak nie było. Teraz laik taki jak ja, zostawi tu znacznie mniej pieniędzy, niż bywało to wcześniej.

Warto wspomnieć także o porządku, a raczej jego braku. Może mam pecha, ale kiedy czegoś szukam, wtedy okazuje się, że to nie takie proste. Przykład? Czepki. Różne kolory, rozmiary, materiały. Mimo to, większość w identycznych, nieoznakowanych opakowaniach. A nawet jeśli, to cały asortyment jest maksymalnie wymieszany. Szukaj wiatru w polu... Minus także za przebieralnie. Bezpieczniej czuję się w zabudowanych kabinach. Tutaj stwierdzono, że wystarczy zasłonka na metalowym półokręgu.

Może kiedyś przyjdzie taki dzień, kiedy na poważnie zaangażuję się w jakąś dyscyplinę i docenię w pełni Decathlon. Na razie ocena neutralna, choć z pełną dozą sympatii.

2012-09-19
    Znajduje się na zakupy, zakupy...

Sport to zdrowie? Niekoniecznie. Zwłaszcza jeśli uprawia się go bez przygotowania i dobrego wyposażenia. Nie przywiązując wagi do tego ostatniego już parę razy naraziłam się na niebezpieczeństwo (np. idąc w góry bez porządnej kurtki i butów). Dlatego Decathlon cenię sobie przede wszystkim za duży wybór dobrej jakości odzieży. Do dziś ma kurtkę tam zakupioną, która faktycznie nie przepuszcza wiatru i deszczu i nadaje się i na jesiennie łażenie po górach i na jazdę na nartach. Podobnie jest z bluzami do biegania czy na rower.

Po Decathlonie fajnie się też łazi, jeśli ktoś lubi ruch i szuka kolejnych dyscyplin, w których chciałby się sprawdzić, to pewnie nie wyjdzie stąd z pustymi rękami. Rzeczy do każdej dziedziny sportu jest tu naprawdę sporo. Ja w ten sposób nabyłam rolki i rakietę do tenisa chociaż czasu na to wszystko zwyczajnie brakuje. No ale skoro jest sprzęt to i motywacja większa. Ceny są ok - znajdzie się coś taniego i coś drogiego, ja i tak jestem zwolenniczką złotego środka. Poza tym zawsze można zapytać o radę pomocną i wykwalifikowaną obsługę.

2012-09-18
    Pierwsza recenzja

Sklep dla amatorów sportu i nie tylko dla nich. Na ogromnej powierzchni sklepu mieści się całe mnóstwo sprzętu sportowego i turystycznego, a przede wszystkim odzieży sportowej. Podstawowe zaopatrzenie na biwak, wyprawę alpinistyczną, narty, rower, basen, kajak, do jazdy konnej, wędkowania, jazdy na łyżwach, łyżworolkach, biegania, gier zespołowych i wszystkich pozostałych niewymienionych tutaj sportów - cokolwiek sobie wymyślisz, śmiało tutaj zajrzyj.
    Towary są oferowane w cenach od najniższych do całkiem nieprzyzwoitych, często pojawiają się promocje na konkretne rzeczy i można kupić porządny sprzęt po bardzo atrakcyjnej cenie. Oprócz znanych marek sportowych do wyboru także te rzadziej spotykane.
    Dla mnie chodzenie po tym sklepie to świetna frajda, zawsze przywodzi na myśl wakacje lub ferie zimowe. Wszystkie dzieciaki, które tutaj przychodzą mogą pomarzyć o karierze sławnego sportowca. Niebezpieczeństwo polega na tym, że będą chciały dostać wszystko, co tu zobaczą :)
    I na koniec:To nie jest sklep wyłącznie dla mężczyzn! Drogie Panie - ubrania przeznaczone do biegania, na fitness, gimnastykę, rower - na pewno wam się spodobają.

• Użytkownik Qype kruczy…
    • Kraków
    • 29 znajomych
    • 150 recenzji
    5.0 ocena gwiazdek
    2009-03-18

To już drugi sklep tej firmy w naszym mieście i bardzo się z tego ciesze, bo ten jest większy i lepiej zaopatrzony. Duży wybór produktów, miła obsługa i blisko z centrum. Dobry dojazd autem i tramwajem. Parking przd budynkiem. A obok Plaza i M1 oraz Ogród doświadczeń, który naprawdę warto zwiedzić i często go odwiedzać.

• Użytkownik Qype Marcin…
    • Kraków
    • 15 znajomych
    • 57 recenzji
    4.0 ocena gwiazdek
    2011-01-16

Naprawdę spory sklep w większości sprzedający zapewne własne marki i produkty jednak wybór jest naprawdę duży i jest w czym wybierać - wszystko co do podróży będzie nam potrzebne tu znajdziecie.

1 strona z 1