Logo Qype Dołącz do Yelp

Qype dołączył do Yelp, aby dostarczyć Ci więcej recenzji, społeczności i firm. Przeczytaj więcej.

Mapa
Edytuj
Deichmann, Bydgoszcz przez Użytkownik Qype guch…

Rekomendowane recenzje

Twoje zaufanie jest dla nas najważniejsze, więc firmy nie mogą płacić, aby modyfikować albo usuwać swoje recenzje. Dowiedz się więcej.
    • Użytkownik Qype magdab…
    • 0 znajomych
    • 5 recenzji
    5.0 ocena gwiazdek
    2013-07-15

bardzo fajny sklep, miła obsługa, szeroki wybór asortymentu

• Użytkownik Qype kudlat…
    • 15 znajomych
    • 58 recenzji
    2009-02-13

Od lat kupuję buty właśnie tam - powód - nie wygórowane ceny + rozmiary (jako że 46 nie wszędzie można dostać)
    Sklep na Curie, ma zawsze największy wybór do tego obsługa niczego sobie - za dużo się nie pyta i nie zawraca głowy zbędną pomocą.

• Użytkownik Qype kasien…
    • 6 znajomych
    • 32 recenzje
    2009-02-13

Ten sklep na Curie lubię najbardziej z Deichmann'owskiej oferty. Może dlatego, że był pierwszy i tak mi pozostało :)Pozostałe filie sklepu znajdują się w Auchan i Focusie. Dobre buty na każdą kieszeń :) Miła obsługa, która doradza, i trzyma porządek na półkach.

• Użytkownik Qype guch…
    • 11 znajomych
    • 86 recenzji
    2009-02-13

Jeden z moich ulubionych sklepów obuwniczych z niższej półki cenowej. Często wyszukam sobie jakieś cudeńka wśród kiczu - niestety takie moje zdanie, że większość oferowanego tam obuwia to nic specjalnego. Ale 4 gwiazdki dam, bo jak się zdarzy jakaś perełka to w dobrej, niskiej cenie.

1 strona z 1