Logo Qype Dołącz do Yelp

Qype dołączył do Yelp, aby dostarczyć Ci więcej recenzji, społeczności i firm. Przeczytaj więcej.

Mapa
Edytuj

Deichmann, Bydgoszcz przez Użytkownik Qype guch…

Rekomendowane recenzje

×
Twoje zaufanie jest dla nas najważniejsze, więc firmy nie mogą płacić, aby modyfikować albo usuwać swoje recenzje. Dowiedz się więcej.
    • Użytkownik Qype magdab…
    • 0 znajomych
    • 5 recenzji
    5.0 ocena gwiazdek
    2013-07-15

bardzo fajny sklep, miła obsługa, szeroki wybór asortymentu

• Użytkownik Qype kudlat…
    • 15 znajomych
    • 58 recenzji
    2009-02-13

Od lat kupuję buty właśnie tam - powód - nie wygórowane ceny + rozmiary (jako że 46 nie wszędzie można dostać)
    Sklep na Curie, ma zawsze największy wybór do tego obsługa niczego sobie - za dużo się nie pyta i nie zawraca głowy zbędną pomocą.

• Użytkownik Qype kasien…
    • 6 znajomych
    • 32 recenzje
    2009-02-13

Ten sklep na Curie lubię najbardziej z Deichmann'owskiej oferty. Może dlatego, że był pierwszy i tak mi pozostało :)Pozostałe filie sklepu znajdują się w Auchan i Focusie. Dobre buty na każdą kieszeń :) Miła obsługa, która doradza, i trzyma porządek na półkach.

• Użytkownik Qype guch…
    • 11 znajomych
    • 86 recenzji
    2009-02-13

Jeden z moich ulubionych sklepów obuwniczych z niższej półki cenowej. Często wyszukam sobie jakieś cudeńka wśród kiczu - niestety takie moje zdanie, że większość oferowanego tam obuwia to nic specjalnego. Ale 4 gwiazdki dam, bo jak się zdarzy jakaś perełka to w dobrej, niskiej cenie.

1 strona z 1