Logo Qype Dołącz do Yelp

Qype dołączył do Yelp, aby dostarczyć Ci więcej recenzji, społeczności i firm. Przeczytaj więcej.

Rekomendowane recenzje

Twoje zaufanie jest dla nas najważniejsze, więc firmy nie mogą płacić, aby modyfikować albo usuwać swoje recenzje. Dowiedz się więcej.
    • Użytkownik Qype Asia8…
    • Pila
    • 3 znajomych
    • 51 recenzji
    5.0 ocena gwiazdek
    2009-03-18

Firma Foto Daniel oferuje swoim klientem wysokiej jakości usługi fotograficzne. Zakład oferuje nam wywoływanie zdjęć, zdjęcia do dokumentów, zdjęcia portretowe, a także różne artykuły fotograficzne.
    Foto Daniel posiada naprawdę miłą, sympatyczną i profesjonalną obsługę.
    A zdjęcia są dobrej, wysokiej jakości.
    Jeżeli ktoś martwił się jak wyjdzie na zdjęciu. To mówię wam,że wybierając tego fotografa nie trzeba się o to martwić.
    Potrafi zdziałać cuda :D. No może prawie :)).
    Mimo, iż ceny są trochę wyższe od pozostałych zakładów fotograficznych znajdujących się w Pile,to jakość zdjęć i profesjonalizm sprawia że zakład ten cieszy się dużą renomą i popularnością.

• Użytkownik Qype AdamOp…
    • Pila
    • 0 znajomych
    • 1 recenzja
    1.0 ocena gwiazdek
    2011-09-02

Pan Daniel Balukiewicz, czyli Foto Daniel to bardzo nieprzyjemny gość, który po zainkasowaniu pieniędzy nie liczy się ze słowami.
    Miałem tą nieprzyjemność, że powierzyłem Foto Danielowi mój najważniejszy dzień w życiu  ślub i niestety okazałem się jego najgorszym klientem, a zostawiłem u niego tylko 2000zł.

Fotoalbum otrzymałem bez żadnego projektu wstępnego, od razu gotowy. Oczywiście znalazły się zdjęcia z zamkniętymi oczami lub mocno wyretuszowane. Na prośbę zrobienia nowego albumu zostałem zaatakowany że to ja podjąłem decyzję o tym aby nie było projektu by niby zależało mi na czasie. Oczywiście nic takiego nie miało miejsca, bo przecież kto normalny wydaje 1600zł w ciemno? Poza tym w dobie Internetu przesłanie projektu na maila to na prawdę tak dużo zajmuje? Wydłuża znacząco czas? Oczywiście, że nie. Pan Daniel Balukiewicz z Piły znany jako Foto Daniel to po prostu cwaniak, któremu wydaje się, że może wszystko. Pomiatanie klientem? Na początku dziennym.
    Przed ślubem umówiłem się z Foto Danielem na to aby przekazał nam płytę ze zdjęciami, gdyż w XXI wieku to normalne, że ludzie wolą oglądać zdjęcia na komputerze.

No i otrzymałem taką płytę, za którą musiałem zapłacić 500zł (przed ślubem FotoDaniel o tym nie wspomniał). Gdy zwróciłem mu uwagę o dodatkowej zapłacie  zabrał płytę i powiedział, że nie musi mi jej dawać. Ot taki spryciarz z niego. Jakoś przebolałem te dodatkowe 500zł z sufitu. W domu okazało się, że nie ma tam zdjęć, które można normalnie obejrzeć na monitorze  zdjęcia są w formacie 700500. To jakaś kpina.

Po rozmowie telefonicznej, a właściwie krzyku i wielu nieprzyjemnych słowach Foto Daniela dowiedziałem się, że są to tylko sample, które mogę u niego wywołać za dodatkową opłatą.
    Podsumowując Foto Daniel to amator. Świadczą o tym chociażby: zdjęcia z zamkniętymi oczami (pewnie przez te 30 lat nie dowiedział się o zdjęciach seryjnych, lub oszczędza kliszę w swojej cyfrówce ;) ), wyretuszowane co najmniej jakby człowiek był pomalowany jak klown. A po wyjściu z kościoła powiedział nam, że welon mojej żony zasłaniał jej twarz. Żenada Na filmie zobaczyliśmy jak pstrykał zdjęcia. Stał w jednej części kościoła.. Jakby nie można było zmienić strony..
    Moja opinia:

Oszustwa, manipulacja i niedopowiedzenia to jego domena. Nie polecam, gdyż to człowiek, który powinien pozostać wyłącznie przy pstrykaniu fotek do legitymacji, tam na pewno nikt nie protestuje i nie jest jego najgorszym klientem.

1 strona z 1