Logo Qype Dołącz do Yelp

Qype dołączył do Yelp, aby dostarczyć Ci więcej recenzji, społeczności i firm. Przeczytaj więcej.

Rekomendowane recenzje

×
Twoje zaufanie jest dla nas najważniejsze,więc firmy nie mogą płacić, aby modyfikować albo usuwać ich recenzje.Dowiedz się więcej.
  • 4.0 ocena gwiazdek
    2012-08-31

Księgarnia na Podwalu uratowała mi życie już nie raz. Kiedy nie mogę już znaleźć najpotrzebniejszego mi w tym momencie podręcznika w żadnej z moich licznych ulubionych bibliotek, udaję się właśnie tam. I w 90% przypadków znajduję to czego szukam. W dodatku mogę to zrobić sama, dzięki komputerowemu katalogowi. W pozostałych 10% miła obsługa zamawia brakujące egzemplarze w szybkim tempie - po 3 dniach mogę się już "rozkoszować" lekturą.

Wybór podręczników i książek jest ogromny, mają tam całą masę książek informatycznych, a także innych specjalistycznych od dotyczących ogrodnictwa po elektrotechnikę, itp. Poza tym mają tam całkiem spory i bogato wyposażony punkt papierniczy, w którym potrafię spędzić sporo czasu. No i Księgarnia w samym centrum Krakowa, blisko z każdej uczelni :)

2012-10-05

Księgarnia nad księgarnie, to kupicie wszystko, od nowości, po publikacje naukowe, wszystkie działy dobrze zaopatrzone, znajdziecie tam niemal każdy poszukiwany tytuł, poza tym można zamówić to co wam potrzebne do pełni szczęścia. Kilka sal, w tym dział podręczników, również na zamówienie, do tego fachowa i miła obsługa. Jedno z wejść od ulicy Podwale, a drugie od Krupniczej przez papierniczy należący również do księgarni.
    W tej skarbnicy papieru i innych papierniczych nowinek znajdziecie również wszystko, a studenci przy zakupie mają zniżkę. Obok punkt ksero, szereg kawiarni, cukierni. Dobra lokalizacja, blisko większości krakowskich uczelni, wysiadka z linii mpk Teatr Bagatela:)

2012-09-08

Są książki. OK. Może dwa razy coś nabyłam.
    Wybór jest duży, można książki zamawiać, ale dalej ta księgarnia to dla mnie taki wielki składzik ze wszystkim na półkach. System uporządkowania jest, ale i tak ciężko mi coś znaleźć. Jeżeli chodzi o same książki, to ja muszę książkę dotknąć, powąchać, przeczytać małe fragmenciki, a w tej księgarni po prostu się nie da. Miejsca mało, brak klimatu i podłoga nie zachęca, żeby przycupnąć. Książki branżowe, specjalistyczne, tu można dostać takie tytuły, jakich nie uda się znaleźć po miesięcznym poszukiwaniu. to kupuje się je jak waciki w kosmetycznym, tytuł - kasa, tytuł - kasa, autor - kasa. Bezduszne.

2012-08-30

Fajna ale nie do przesady. Do ideału wciąż jej jednak daleko. Powód? Przede wszystkim brakuje mi tu miejsca, gdzie mogłabym spokojnie usiąść, choćby w celu dokładnego przejrzenia książki. Jak na tak dużą i tak znaną księgarnię krakowską powinna zadbać trochę o swoich klientów. Inne księgarnie jakoś mogą i krzywda im się nie dzieje.

Wybór książek dobry. Zdarzyło mi się jednak (i to nie raz) nie dostać szukanego podręcznika. Szla goryczy przelała się, kiedy kilka lat temu, poszukiwałam specjalistycznej książki z zakresu medycyny dla kolegi. Miała być na prezent więc ucieszyłam się, gdy Pani zaproponowała mi jej sprowadzenie. Nie biegałam zatem już po innych księgarniach. I co się okazało? Dzień przed urodzinami: książka nie sprowadzona, Pani o niczym nie wie, we mnie aż się gotuje...

Co jeszcze mnie razi? Otóż wszystkie książeczki sobie ładnie stoją, leżą (zwał jak zwał) na półkach a książki dziecięce chwieją się we wszystkie strony. Początkiem września faktycznie tłok jak w tramwaju, trudno lawirować między regałami.

Dużym udogodnieniem (plusik) jest możliwość samodzielnego sprawdzenia czy książka jest dostępna. W razie czego nie trzeba okupować kolejki czy biegać za Panią pracującą tutaj.

2012-08-29
    Pierwsza recenzja

Znajdująca się na Podwalu jedna z najlepiej zaopatrzonych księgarni w Krakowie. Nabyć tam wszystko można od książek tzw. popularnych po specjalistyczne. Doskonały wybór literatury informatycznej, do tego stopnia, że znaleźć można nawet książki już przeterminowane "technologicznie" jednak dla niejednego wciąż bardzo przydatne. Sama nabyłam znakomity podręcznik Public Relations, którego nie mogłam znaleźć w żadnej innej księgarni.

Uważajcie! Przed pierwszym września tłok nie z tej ziemi, a to dlatego, że sporą część księgarni zajmuje sklep papierniczy (świetnie wyposażony). Dzieciaki biegają wówczas po całej księgarni to szukając czegoś to już chwaląc się kolegom nowo nabytym piórnikiem lub odjazdowym długopisem żelowym.

Obsługa bardzo przyjazna, pomaga odszukać wszystko czego potrzebujemy.
    Można też samemu upewnić się czy jest sens stać w kolejce ponieważ do dyspozycji klientów oddany jest komputer z aktualnym katalogiem księgarni.

Tuż obok księgarni naukowej znajduje się również dział językowy i osobno dział
    z podręcznikami.

Wejście do księgarni również od strony Krupniczej, jest tam większy
    podjazd, ale nie wiem czy funkcjonuje jako parking.

• 4.0 ocena gwiazdek
    2012-10-03

Gratuluję księgarni lokalizacji - tuż przy przystanku "Bagatela", w samym centrum miasta. Trudno, żeby ktoś o niej nie słyszał, nie trafił i właściwie, żeby ktokolwiek ani razu do niej nie zajrzał. A jest co oglądać. Bywa, że momentami się gubię i zapominam w jakim celu konkretnie przyszłam, ale to kwestia ogromnego wyboru i tego, że chętnie biorę do ręki książki nawet z najbardziej tematycznie odległych mi dziedzin. Kiedy mija już pierwszy szok, nie jest trudno się odnaleźć - wszystkie działy są opisane wielkimi literami, a jeśli nawet to nie pomaga, zrobi to obsługa, która faktycznie jest tutaj dla mniej lub bardziej zagubionego klienta i nie strzela fochów, kiedy ktoś śmie przerwać jej spokój. Oprócz tego księgarnia ma rozbudowany dział papierniczy, w którym można zaopatrzyć się we wszystko, co z tej branży jest człowiekowi potrzebne.

2012-09-08

Rzadko korzystam z obszernych zasobów GKN-u. Moje studia to jednak raczej biblioteka i czytelnia niż profesjonalne podręczniki. Lubię za to czasem przejść się po poszczególnych działach i popatrzeć, jakich trudnych rzeczy muszą uczyć się inni ;) Za to uwielbiam dział papierniczy. To jedno z lepiej zaopatrzonych tego typu miejsc w centrum Krakowa. Na swoje nieszczęście mogę przeglądać notesy, długopisy, rodzaje papieru etc. godzinami - i to mi się tam zdarzało, najczęściej wtedy, gdy miałem zajęcia w okolicy.
    Na uwagę zasługuje dział podręczników obcojęzycznych. Moje zainteresowania skupiły się na konwencjonalnym angielskim ale ci, którzy kupowali nieco bardziej egzotyczne podręczniki do nauki języków zwykle kierowali swoje kroki przede wszystkim do GKN.

• Użytkownik Qype kruczy…
    • Kraków
    • 29 znajomych
    • 150 recenzji
    5.0 ocena gwiazdek
    2009-03-19

Chyba każdy student kseruje, ale jeśli trudno o jakąś książke, bo np. mało jest egzemplarzy w bibliotece i ciągle jej nie ma to właśnie w tej księgarni można zakupić książki. Duży wybór, miła obsługa, możliwość zamówienia i nie wygórowane ceny zachęcają do nabycia w tym miejscu cennych książek.

1 strona z 1