Logo Qype Dołącz do Yelp

Qype dołączył do Yelp, aby dostarczyć Ci więcej recenzji, społeczności i firm. Przeczytaj więcej.

Rekomendowane recenzje

Twoje zaufanie jest dla nas najważniejsze, więc firmy nie mogą płacić, aby modyfikować albo usuwać swoje recenzje. Dowiedz się więcej.
    • Użytkownik Qype bobi99…
    • Chocianow
    • 3 znajomych
    • 44 recenzje
    5.0 ocena gwiazdek
    2009-01-09

A więc dotarliśmy do Wrocławia no i mamy czas na na małe co nieco,polecam galerię na pl.Grunwaldzkim ulubione miejsce dla nie jednej rodzinki,bardzo fajnie rozmieszczone sklepy,duży podziemny parking(2 poziomy) no i Multikino na samej górze.Nie zapomniałem oczywiście o jedzonku również na górze jak i świetny plac zabaw dla dzieciaków,one szaleją a ty zajadasz deswry i pijesz kawkę.

• Użytkownik Qype fong…
    • 5 znajomych
    • 69 recenzji
    3.0 ocena gwiazdek
    2011-11-23

całkiem przyjemna galeria handlowa, sporo sklepów popularnych sieciówe + kino + zaplecze gastronomiczne. wielkościowo jednak nie za duża. spory minus za niezaczyste toalety

• Użytkownik Qype pokusa…
    • 3 znajomych
    • 3 recenzje
    5.0 ocena gwiazdek
    2009-01-12

Pasaż Grunwaldzki to powierzchnia ponad 130 tysięcy metrów kwadratowych, zajmowana przez 200 sklepów i 11-salowe Multikino. Wśród sklepów znajdziemy najpopularniejsze marki odzieżowe, jak H&M, Mango, Zara, Esprit, Reserved, C&A, New Yorker, House, Cropp Town, Diverse czy Levi's. Na uwagę zasługują także pierwsze we Wrocławiu sklepy marek: Bershka, Pull&Bear, Oysho i Stradivarius.Wśród salonów oferujących eleganckie kolekcje znajdziemy Deni Cler, Hexeline, Monnari i Apriori. W Pasażu Grunwaldzkim nie zabraknie także szerokiego wyboru butów i torebek: Bata, Venezia, Kazar - to tylko niektóre z salonów ulokowanych na parterze.

• Użytkownik Qype vngle…
    • 1 znajomy
    • 4 recenzje
    2.0 ocena gwiazdek
    2011-02-21

JEST OK.Tylko jakby troche mala ta galeria-----ale co w niej najwazniejsze maja super lody w lodziarni ,przy ,ktorych milo mozna spedzic czas.

1 strona z 1