Logo Qype Dołącz do Yelp

Qype dołączył do Yelp, aby dostarczyć Ci więcej recenzji, społeczności i firm. Przeczytaj więcej.

Rekomendowane recenzje

Twoje zaufanie jest dla nas najważniejsze, więc firmy nie mogą płacić, aby modyfikować albo usuwać swoje recenzje. Dowiedz się więcej.
    2014-07-12
    1 zameldowanie

Bardzo dobry wybór sklepów i restauracji, zwłaszcza po ostatniej przebudowie. Parking bezpłatny do 3h a całkowicie bezpłatny w weekendy to tez duży plus. Nie ma tak ogromnych tłumów jak w Złotych Tarasach czy Arkadii. Przydałby sie jeszcze tylko jakis Saturn i byłoby idealnie :)

• 3.0 ocena gwiazdek
    2014-09-01

Zwyczajne centrum handlowe - jak sama nazwa wskazuje znajduje się na Mokotowie. Mimo że nie leży w centrum jest dość dobrze skomunikowane. Raczej rzadko w nim bywam ponieważ nie jest usytuowane w "mojej" części Warszawy. Sklepy w sumie te same co wszędzie, może jedynie ludzi mniej niż w Złotych Tarasach czy Arkadii. Dość dziwne rozmieszczenie sklepów.

• 3.0 ocena gwiazdek
    2014-03-14
    3 zameldowania

Wszystko pod jednym dachem i na kilku poziomach.
    Kino, restauracje, sklepy wszelkiego rodzaju oraz punkty usługowe. Wielopoziomowy parking. Im wyżej tym więcej wolnych miejsc. Galeria nie jest zbyt zatłoczona za wyjątkiem piętra z restauracjami.

2013-11-10 Zaktualizowana recenzja
    17 zameldowań

Bywam tu dosyć często ze względu na bliskość mojego domu. Mam kilka kroków, więc wszelkie zakupy odzieżowe (te offlinowe, bo jestem fanką zakupów internetowych) robie tam, bo cierpię na pernamentny brak czasu i szkoda mi czasu na podróż do innego centrum handlowego.

Jednak nie podoba mi się to centrum. Nie potrafię się tu odnaleźć, a renoma: galeria lanserów ma w sobie duże ziarenko prawdy. Spotkac tu można "gwiazdy" TV, połowa sklepów jest dla zamożnych klientów- na II piętro nie wchodze, bo na większość sklepów się tam znajdujących nie jest na moją kieszeń.

Aby przejść sam parter trzeba się na chodzić, dużo uliczek, duża przestrzeń, ciężko się odnaleźć- na to centrum trzeba mieć czas. W godzinach lunchu są tu tłumy- bliskość biurowców. Nie jest może tak tłoczno jak w Złotych tarasach, ale jednak jest, a ja nie lubię tłumów.

Fajnie, że jest Super Pharm (choć kolejki zniechęcają), no i dużo kafejek, więc można wpaść na szybką kawę, jeśli ktoś lubi sieciówki.

Bardzo dobrze zaopatrzona pasmanteria (II piętro) i bardzo duży Empik- jak dla mnie plusy.

2.0 ocena gwiazdek
    2013-06-28 Poprzednia recenzja
    Galerię Mokotów mam praktycznie pod domem, ale nie mogę się jakoś do niej przekonać.
    Nie mogę się tu…
    Przeczytaj więcej
    2013-08-02
    2 zameldowania

Zdecydowanie moje ulubione centrum handlowe, szczególnie po ostatnich zmianach.
    W Galerii bywam od dawien dawna. Lubie to centrum, bo nie jest dosyć kameralne w porównaniu z innymi, a po ostatnich zmianach również bardzo wyróżnia się pod względem estetycznym. Jeżeli dodać do tego sklepy marek, których nie ma nigdzie indziej, to na prawdę ciężko znaleźć alternatywę :)

2014-02-01
    1 zameldowanie

Najlepsze centrum handlowe w Warszawie, zdecydowanie. Moim zdaniem ilość ludzi do przeżycia, a i bardzo dobre rozstawienie i umiejscowienie sklepów. Dla mnie lokalizacja bardzo dobra, blisko mojego domu, więc jestem stałym bywalcem. Mankamentem jest może brak niektórych sklepów, które są znowu w innych galeriach, ale trzeba przyznać, że w żadnej innej nie znajdziemy np hollistera. Podsumowując, bardzo dobre miejsce na spokojne zakupy. Szczególnie polecam w niedzielny wieczór :)

2014-03-24
    1 zameldowanie

jeśli zakupy w centrum handlowym w Warszawie - polecam Galerię Mokotów. Mniej tloczna niz inne centra, ma dość duzy wybór marek, zarówno sieciowych jak I ekskluzywnych firm,  a dodatkowo mamy kino, siłownię I dosc atrakcyjna oferte restauracyjna. Plus za spory Carrefour.

Pierwsza recenzja

Kiedy jadę autobusem Galerię Mokotów widzę już z daleka. Zwłaszcza zimą kiedy stoi obok ogromna, oświetlona choinka. Jednak kiedy tylko tam wejdę od razu czuję się zagubiona. Rozmieszczenie sklepów nie jest typowe i logiczne. W ogóle korytarze i rozmieszczenie nie jest typowe. Jak do Galerii Mokotów to już na cały dzień! Ale trzeba przyznać, że jest tam wybór.
    Jeśli nie ma czegoś w Złotych, warto pojechać do Galerii Mokotów. I (uwaga!) jest tam New Look! (póki co niestety ten sklep w Warszawie jest tylko w Złotych i w mokotowskiej galerii).

Dziewczyny, jak na zakupowy szał to na Mokotów! Tylko zarezerwujcie sobie cały dzień, bo przez godzinę nic tam nie kupicie :D

2012-08-06

Galeria Mokotów to najstarsze centrum handlowo-rozrywkowe w Warszawie. Zostało zbudowane w 2000 roku i dwa razy po tym było rozbudowane (w 2003 i 2006 roku). Położone jest na górnym Mokotowie przy zbiegu ul. Wołowskiej i al. Wilanowskiej.  Oprócz licznych sklepów (niższej jak i wyższej klasy) i punktów handlowych, znajduje się tutaj duży Carrefour, kino Cinema City, kręgle, fitness klub Holmes Place, fast-foody i kawiarnie.

Ja lubię to centrum handlowej, ponieważ sklepy są dobrze rozłożone - jest np alejka z droższymi sklepami lub tymi sportowymi, przez co nie trzeba dużo się kręcić po całej powierzchni galerii. Poza tym jest tutaj duży Go Sport i Empik.

Choć Galeria Mokotów nie mieści się przy metrze, to dojazd do niej nie jest trudny. Ze stacji Służew to zaledwie trzy przystanki autobusem 141 lub 189.

Warto na koniec dodać, że zakupowiczów jest tu zdecydowanie mniej niż w Złotych Tarasach czy Arkadiach.

2012-08-28

Do Galerii Mokotów mam wielki sentyment. Jest to pierwsze centrum handlowe, do którego przyjeżdżałam bardzo regularnie. Zaczęłam w wieku ok 12-13 lat. Pamiętam moment, w którym GM powstała. Po Galerii Centrum, było to chyba pierwsze takie miejsce w Warszawie. Ogromne i pełne fajnych sklepów.

Po latach Galeria Mokotów już nie zachwyca tak, jak w swoich chwilach chwały. Zwłaszcza, że w międzyczasie urodzili jej się konkurenci w postaci innych, bardziej pokaźnych centr handlowych. Mimo to, do Galerii Mokotów zawsze będę miała słabość. Zresztą co jakiś czas tam zaglądam, mimo że nie jest mi to miejsce po żadnej drodze. Są tu sklepu, dla których warto ruszyć się trochę dalej.

Ja osobiście chyba najbardziej w Galerii Mokotów lubię sklep Peek & Cloppenburg. Mimo tego że znajduje się on również w innych centrach, ten w GM lubię najbardziej.

2012-09-01
    1 zameldowanie

Najstarsze centrum handlowe na mapie Warszawy i chyba najgorzej zorganizowane... Niestety budowa jej w kształcie kwadratu z korytarzami w kształcie krzyża jest bardzo złym rozwiązaniem bo powoduje bardzo wiele zamieszania przy poszukiwaniach interesujących nas miejsc. Ba, nawet oznaczenia w galerii są tak nie niedokładne, że czasami można stracić pół dnia próbując trafić na bankomat. No i dodatkowo te schody. Bez żadnego sensu, w jednym miejscu ruchome w górę, bez możliwości zjazdy w dół, a w innym schody klasyczne prowadzące do siłowni. Oczywiście bez żadnego znaczka.

Niestety jestem częstym bywalcem tego miejsca, bo pracuję w okolicy, jednak kiedy mam wybór, do którego centrum się wybrać na zakupy, Galeria Mokotów zajmuje jedno z ostatnich miejsc.

• Użytkownik Qype msalec…
    • 6 znajomych
    • 29 recenzji
    2010-12-13

Moje ulubione centrum handlowe (z racji tego, ze mieszkam w Piasecznie - dojazd jest super, zwłaszcza w weekendy pociągiem i tramwaj = 25 minut i jestem na miejscu).

Gastronomia bardzo rozwinięta - jest w czym wybierać. Czasami drogo, czasami kolejki nie do wytrzymania, jak wszędzie zresztą.

NIE POLECAM okresu przedświątecznego, który nadchodzi a w zasadzie już się zaczął. Gonitwa za promocjami, popychanie "z łokcia" na korytarzu to norma.

Miejsce parkingowe to katastrofa - krążenie pół godziny zanim utrafi się jakiekolwiek miejsce "z zieloną lampką" to norma. Polecam więc wybrać si tam komunikacją miejską (dotyczy głównie weekendów).

2012-07-26

Nie da się jej nie zauważyć. Zawsze jak wracam z zajęć ze Służewia, mijam ją i kusi i kusi mnie nieustannie. Galeria Mokotów jest ogromna - niewyobrażalnie. Sklepy, sklepiki, sieciówki, food court - wszystko pod ręką wszytko w jednym miejscu. Niestety jeśli nie jesteście uposażeni w dobrą orientacje w terenie zgubienie jest nieuniknione. Jak to na galerię handlową przystało, jest pełna ludzi szczególnie w weekend, gdzie odwiedzają ją całe pielgrzymki. Rodzicie z dziećmi, dziadkowie z wnukami ot tak taki niedzielny sport po mszy świętej. Ponadto jeśli nie zdążyłyście kupić fantastycznej kolejnej kiecki, bo ktoś sprzątnął wam ją sprzed nosa, bądźcie pewne, że odnajdziecie ją w Galerii Mokotów. Zatem przygotujcie się na zakupowe szaleństwo i zaopatrzcie się w plik banknotów, mogą się Wam przydać!

• Użytkownik Qype by_mag…
    • 4 znajomych
    • 24 recenzje
    2010-01-06

Byłem tam ze sto razy..Super knajpki,atrakcje,kino,gryy i krengle.

• Użytkownik Qype madzia…
    • 45 znajomych
    • 90 recenzji
    2009-02-02

Bardzo dobry dojazd do Galerii Mokotów zapewniają nie tylko tramwaje, ale również liczne linie autobusowe. W Galerii Mokotów jest piętro jadalne, w którym oprócz klasycznych fast-food znajdziesz również domowe jedzenie. Zachęcam również do skorzystania z kręgielni :) Polecam gorąco!!

• Użytkownik Qype Martus…
    • 3 znajomych
    • 59 recenzji
    3.0 ocena gwiazdek
    2009-03-06

To jedno z wielu warszawskich centrów handlowych. Typowe miejsce na rodzinny, weekendowo - popołudniowy wypad:) Jednak ten rozrywkowo-handlowy kompleks ma w sobie coś przyciągającego i wciągającego, co sprawia, że mogę spędzić tam cały dzień. Lubię tam spędzać czas ze znajomymi jak i sama z sobą. Bardzo dobry dojazd i niewielka w porównaniu z innymi miejscami liczba klientów dodaje temu miejscu sympatycznego klimatu. A w razie nagłego poczucia głodu, jest również szeroka gama do wyboru. Polecam.

• Użytkownik Qype pwlodk…
    • 1 znajomy
    • 4 recenzje
    2010-07-24

Duże centrum handlowe. Można się ubrać, zabić głód jak jest potrzeba, zrelaksować się na dobrym filmie :)

2012-07-26

Mieszkam bardzo blisko Galerii Mokotów i jak nie codziennie, to co drugi dzień w niej jestem. Nie wiem czy to kwestia przyzwyczajenia (trochę na pewno), czy faktycznie to centrum handlowe jest inne od 'wszystkich', ale nigdy w nim nie ma tłumów i zawsze można wszystko załatwić. Trudno mi powiedzieć, czy jest ono odpowiednim miejscem na zakupowy szał i łowienie przecen, ale żeby zjeść, zrobić zakupy, wejść do apteki, naszego operatora komórkowego czy empiku - idealnym. Jeżeli mowa o jedzeniu, ogromny wybór, od standardowych fastfoodów, po Subway'a, h3, Thai Wooka którego uwielbiam, Wikinga, Salad Story, Fragolę i wiele innych. Na samej górze znajduje się też centrum rozrywki, które niedawno było jeszcze w przebudowie - znakomita, ale niestety droga kręgielnia, automaty i maszyny do gry oraz bilard. W potocznie zwanym 'GalMoku' znajduje się też fitness klub Holmes, który z pewnością osobom pracującym w tej okolicy będzie odpowiadał. Na temat sklepów tak jak mówiłem niestety się nie wypowiem, chociaż zawsze znalazłem tu to co było mi akurat potrzebne.

2012-08-06

Galeria Mokotów miejsce kultowe na mapie Warszawy obok Złotych Tarasów, które są jednak dużo młodszym centrum handlowym. Niegdyś Galeria Mokotów była męką tzw. dresiarzy, dziś raczej jest okupowana przez nowobogackich i niższą klasę średnią pracującą w pocie czoła po dziesięć godzin na dzień w pobliskim zagłębiu - połowa moich znajomych pracuje na Domaniewskiej albo w okolicy. Oczywiście, po ciężkim dniu albo tygodniu pracy każdy zasługuje na odpoczynek w iście kapitalistycznym wydaniu. Zatem szał kupowania, to zasada i sens istnienia Galerii Mokotów - to w niej kręcono słynne Galerianki! Mnie to miejsce specjalnie się nie podoba, choć widzę pewną wyższość centrów handlowych nad ulicznymi bazarami. W centrum nie jest specjalnie czysto, ale i większość sklepów jest raczej tania. Wszystko w Galerii Mokotów jest średnie, więc jeśli nie należysz do środka stawki wyścigu szczurów, to nie masz po co tam iść - no, chyba że lubisz chodzić obładowany torbami i czuć na sobie zazdrosne spojrzenia osób zarabiających 2000 zł na miesiąc, gdy ty zarabiasz powiedzmy 7000.

• Użytkownik Qype lilo…
    • Rzym, Włochy
    • 4 znajomych
    • 43 recenzje
    2008-12-20

kolejne wieeeelkie centrum handlowe, gdzie znajdziesz wszystko:) jedynym minusem takich miejsc jest to, że jak tam wejdziesz nawet po spożywcze zakupy, to nie wyjdziesz po 15 minutach jak z osiedlowego sklepu, ale licz sie z min. godziną:) poza tym widzę same plusy w centrach handlowych. i tiutaj w Galerii Mokotów masz wiele dobrych marek w jednym miejscu, a co za tym idzie lepszy wybór:)

• Użytkownik Qype mon91k…
    • 2 znajomych
    • 42 recenzje
    3.0 ocena gwiazdek
    2009-03-31

Kolejne warszawskie centrum handlowe. Dojazd autobusem lub tramwajem. Nie jestem zachwycona GM, ale też nie jestem przeciwniczką. Coprawda byłam tam tylko kilka razy, ale np. ostatnio: upatrzyłam sobie fajną rzecz w jednym ze sklepów, po czym nie wiedziałam, jak do tego sklepu wrócić. W rezultacie krążyłam w kółko po całym centrum handlowym. GM oferuje ciekawe marki, choć mogłoby być trochę więcej tych sklepów. Oferta gastronomiczna jak najbardziej w porządku - można zjeść wykwintne danie lub napić się aromatycznej kawy, ewentualnie zamówić coś na szybko w McDonald's. Plusem jest też to, że nie ma tam takiego tłoku jak w innych centrach handlowych.

• Użytkownik Qype bryndz…
    • 2 znajomych
    • 50 recenzji
    2009-03-25

Osobiście moja ulubiona warszawska galeria, zwłaszcza po powiększeniu i przebudowie. Dogodny dojazd, przestronnie, ładnie zaprojektowana. Trudno się zgubić, bardzo fajna fontanna w centralnym punkcie. Wszystkie najważniejsze sklepy odzieżowe i nie tylko, czytelny rozkład, pomyślane tak, żeby łatwo było każdy sklep odszukać. Szczególnie polecam lodziarnie na górze, prowadzoną przez prawdziwego Włocha- lody nie tanie ale ogromny, ogromny wybór i naprawdę wspaniały, prawdziwy, włoski smak nieporównywalny z niczym innym.

• Użytkownik Qype pastyl…
    • 1 znajomy
    • 15 recenzji
    2012-01-07

Bardzo lubię to, co w warszawskim slangu nazywa się Gal-Mok. Nie ma tłumów, jak w Arkadii czy Złotych. Poza tym jest spora różnorodnośc sklepów. Bardzo lubie Jeffsa, podoba mi się, że jest tam stoisko z lodami jogurtowymi, które uwielbiam. A kiedy mam kłopot z kupieniem prezentu na jakąś okolicznośc, to zawsze prędzej czy później coś tam znajdę. Nie podoba mi się tylko Carrefour  słabo zaopatrzony i w jakiejś niepasujacej estetyce

1 strona z 1