Logo Qype Dołącz do Yelp

Qype dołączył do Yelp, aby dostarczyć Ci więcej recenzji, społeczności i firm. Przeczytaj więcej.

• Użytkownik Qype lovelk…
    • 0 znajomych
    • 1 recenzja
    5.0 ocena gwiazdek
    2012-08-10

Mówię Ci . !Gospoda to jest to . Miła obsługa,pyszne żarełko,zwłaszcza pizze . Mniam . !I nie drogo . Polecam bo warto . To jest super restauracja . :) Nw o co cho z tą nie miłą obsługą . Jak zadzwonisz zawsze dostarczą . Naprawdę super . !

• Użytkownik Qype jadzia…
    • 2 znajomych
    • 54 recenzje
    4.0 ocena gwiazdek
    2009-03-18

Idąc miastem, goniąc przed siebie zawsze zastanawiasz się co zrobić na obiad , a co na kolacje. Myślę że dobrze zdecydowałaś. To bar pełen smaków i aromatów potraw tam przygotowywanych. Można tam zaspokoić swoje pragnienie i łaknienie. Miejsce dobre na obiad , kolację ale dobrą 18- stkę dla dzieci czy małe przyjęcie rodzinne. Sympatyczna i miła obsługa. Jedzonko można również zamawiać przez telefon i zawsze zostanie dostarczone. Lokal godny polecenia. Mieści się przy ulicy Kilińszczaków 38 , otwarty od poniedziałku do niedzieli. Piątek  Sobota od 12-24.

• Użytkownik Qype dorotk…
    • 0 znajomych
    • 1 recenzja
    1.0 ocena gwiazdek
    2012-11-09

najgorsza knajpa jaką znam śmierdzi z kuchni obsługa bardzo nie miła jeszcze ruska odnoszą się do klientów w sposób wulgarny jedzenie tez niezbyt dobre popsuło się bez smaku także ni polecam wychodzisz z knajpy i śmierdzisz frytkami żałosna knajpa

1 strona z 1