Logo Qype Dołącz do Yelp

Qype dołączył do Yelp, aby dostarczyć Ci więcej recenzji, społeczności i firm. Przeczytaj więcej.

Mapa
Edytuj
Gospoda U Sióstr, Dębica przez Użytkownik Qype majag…

Rekomendowane recenzje

Twoje zaufanie jest dla nas najważniejsze, więc firmy nie mogą płacić, aby modyfikować albo usuwać swoje recenzje. Dowiedz się więcej.
    • Użytkownik Qype Czarna…
    • Warszawa
    • 6 znajomych
    • 29 recenzji
    5.0 ocena gwiazdek
    2012-07-11

Nie lubisz zapijaczonych mord , awantur i zaczepek ? Chcesz spokojnie zjeść z rodziną obiad lub lody ?
    Jesteś pewna, że nie lubisz ??? No to jak jesteś pewna Majaga jest miejscem w sam raz dla Ciebie.
    Blisko kościół i pewnie to do czegoś zobowiązuje. Nie umówisz się tam na drinka ale wszystko inne masz zapewnione. Smaczne jedzonko i wybitne lody. Do tego fajna obsługa, spokój. Zawsze czułam się tam bezpiecznie, a dla mnie jest to bardzo ważne. Faceci często mnie zaczepiają w innych knajpach ( nie rozumiem co we mnie widzą bo jakoś moje lustro nie jest ze mnie zadowolone ) a tu mogę spokojnie zjeść.

• Użytkownik Qype Majka1…
    • Warszawa
    • 1 znajomy
    • 16 recenzji
    5.0 ocena gwiazdek
    2013-06-28

Wiem, że się czepiam :)
    Taka jestem :)
    Bardziej podobała mi się stara nazwa. Brzmiała jakoś egzotycznie i była ciekawsza. Jedzenie pozostało wciąż rewelacyjne i pewnie to jest najważniejsze. Poza tym zgadzam się z Czarną Wdową.

1 strona z 1