Logo Qype Dołącz do Yelp

Qype dołączył do Yelp, aby dostarczyć Ci więcej recenzji, społeczności i firm. Przeczytaj więcej.

Mapa
Edytuj
Inspiracja, Wrocław przez Użytkownik Qype Inspir…

Rekomendowane recenzje

Twoje zaufanie jest dla nas najważniejsze, więc firmy nie mogą płacić, aby modyfikować albo usuwać swoje recenzje. Dowiedz się więcej.
    • Użytkownik Qype tojato…
    2011-10-27

Uwielbiam INSPIRACJE  a w szczegolnosci 'Inspiracyjne' modele.

• Użytkownik Qype izador…
    • 1 znajomy
    • 7 recenzji
    2009-02-13

Sklep - rewelacja! Jeśli szukasz czegoś fajnego na wesele znajomych czy też swój ślub cywilny, sylwester czy andrzejki lub inne specjalne wyjście - tam znajdziesz! A dodatkowo właścicielka pomoże dobrać Ci ubranie do twojej sylwetki. Będzie Ci proponować wiele różnych strojów (sukienki i kostiumy), nie zważając na ich odwieszanie, a jeśli trzeba będzie - zaproponuje przerobienie lub ciekawe dodatki. I jak zapowiedziała, z każdym miesiącem będzie tam coraz więcej ciekawych strojów, również jej projektów. Ceny również są przystępne, a zdarzają się też promocje:) Sprawdziłam i byłam bardzo zadowolona z doradztwa i sukienki.

• Użytkownik Qype kalanc…
    2011-04-13

Naprawdę piękne sukienki, kostiumy, w wielu kolorach i fasonach. Dobra profesjonalna obsługa. Dostałam sporo rad które wykorzystałam w doborze stroju. Były oczywiście propozycje dodatków. Pierwszy sklep w którym właściwie nie trzeba martwic się odwieszanymi strojami, gdzie właściciel bardzo zręcznie obsługuje dwie klientki, bez nagabywania i dziwnego patrzenia. Naprawdę polecam i na pewno wrócę.

• Użytkownik Qype belutt…
    1.0 ocena gwiazdek
    2011-01-30

Pierwsze wrażenie było super. Pracująca tam kobieta była bardzo mila i pomogła dobrać dodatki, żeby całość ładnie się prezentowała, ale później zaczęły się schody. Nie dość że, gdy sukienka wróciła z przeróbki okazało się, że szefowa zmieniła dodatki (co zmieniło wygląd sukienki) to jeszcze nie dokonali napraw które mieli zrobić. No cóż każdemu może się zdarzyć Przy kolejnym odbiorze obsługa była bardzo miła, choć okazało się, że to, co miało zostać zrobione za darmo wymaga dopłaty. Jakby tego było mało poślizg w realizacji był dwudniowy. W domu zauważyliśmy że sukienka jest krzywo skrócona a pasek jest za krótki. Krzywego przycięcia sukienki już nie reklamowaliśmy, ale pasek musiał zostać wymieniony, bo nie nadawał się do niczego. NO I TU ZACZYNA SIĘ POKAZ PROFESJONALIZMU PROJEKTANTKI TEGO OTO SKLEPU. Projektantka na moją prośbę o wymienienie paska, bo jest za krótki i nie taki na jaki się umawialiśmy, bardzo się oburzyła i jej precyzyjny pomiar wykazał ze pasek ma 170cm, chociaż na pewno tyle nie miał. Pokazowym gestem niemiła projektantka rzuciła pasek w kąt i powiedziała, że pasek może być najwcześniej na czwartek (gdzie ta sytuacja miała miejsce w sobotę). Okazja na którą ma być ta sukienka wypada w piątek, wiec zapytałam, czy na czwartek będzie na pewno(bo przecież już raz mówili ze na poniedziałek a się okazało że dopiero środa wchodzi w grę) na to Pani poczuła się wielce urażona i powiedziała, że albo na czwartek albo oddaje pieniądze i wyciąga te 15zł na ladę. Tylko, że to nie rozwiązanie, bo skąd wziąć pasek taftowy na już, wiec zgodziłam się na czwartek. Nie było by tego komentarza, gdyby nie chamski komentarz, gdy się tylko odwróciłam, że jaka to ja jestem bezczelna Skończyło się tym, że musiałam szukać paska w innych sklepach. Na szczęście znalazłam taki w SAFARI. Podejrzewam, że gdybym kupiła sukienkę za 5000zl to Pani projektantka byłaby aż przesadnie miła. W tym sklepie klient to wróg i oszust. Moje koleżanki też kupiły sukienki w tym sklepie i jedna musiała oddawać swoją 4 razy do przeróbki a druga 2 razy. Ja byłam tam 3 razy, tak więc samo to świadczy o sklepie. Szczerz nie polecam, szkoda nerwów i zdrowia. Do tego ten brak profesjonalizmu w wykonywaniu przeróbek.

1 strona z 1