Logo Qype Dołącz do Yelp

Qype dołączył do Yelp, aby dostarczyć Ci więcej recenzji, społeczności i firm. Przeczytaj więcej.

Mapa
Edytuj

Rekomendowane recenzje

Twoje zaufanie jest dla nas najważniejsze, więc firmy nie mogą płacić, aby modyfikować albo usuwać swoje recenzje. Dowiedz się więcej.
    • Użytkownik Qype ivy8…
    • Warszawa
    • 1 znajomy
    • 26 recenzji
    1.0 ocena gwiazdek
    2011-08-03

Ta jedna gwiazdka to chyba dlatego, że w tej restauracji rzeczywiście mozna kupić coś do jedzenia. Restauracja działa trochę jak stołówka dla tysięcy pracowników huty Katowice, trochę jak jadłodajnia dla ludzi z zewnątrz(obokjest tez przychodnia więc zazwyczaj w okolicy jest duży ruch), reklamuje się też jako sala bankietowa, miejsce przyjęć, wesel i imprez okolicznościowych takich jak Sylwester.
    Byłam kilka razy zmuszona sytuacją odwiedzić ten przybytek i za każdym razem kręciłam głową z niedowierzaniem. Czas zatrzymał się tu dzieści lat temu i nic do siebie nie pasuje.Wystrój jak na wesele, a wejście, łazienka i okolica jak melina. Panie podające niby ubrane jak należy, ale miałam wrażenie, że przejdą do rękoczynów jeśli NATYCHMIAST nie usiądę przy stoliku tylko tak będę sterczeć przy ladzie, nie zamówię POLECANEGO daniadnia (koniecznie kotlet) lub będę miałą jakieś dziwne prośby.
    Połowy rzeczy z menu nie podają z różnych powodów. Mogę też przysiąc, że w lustrzanym odbiciu widziałam otwarte piwo, które pani za ladą miała przy kasie fiskalnej. Na jedzenie czekaliśmy z 20 min. Współbiesiadnicy zdążyli zjeść zanim przyszła pani kelnerka i powiedziała, że jednak się pomylili i nie ma tego co zamawiałam. Jedzenie było okropne, bez smaku, smażone na dziwnym tłuszczu i jakby wczorajsze (np ziemniaki). Aż się boję jak wygląda urządzone w takim miejscu wesele..

1 strona z 1