Logo Qype Dołącz do Yelp

Qype dołączył do Yelp, aby dostarczyć Ci więcej recenzji, społeczności i firm. Przeczytaj więcej.

Mapa
Edytuj

Rekomendowane recenzje

Twoje zaufanie jest dla nas najważniejsze, więc firmy nie mogą płacić, aby modyfikować albo usuwać swoje recenzje. Dowiedz się więcej.
    • Użytkownik Qype Asia8…
    • Pila
    • 3 znajomych
    • 51 recenzji
    4.0 ocena gwiazdek
    2009-03-19

KFC jest marką bardzo znaną. U nas w Pile istnieje dopiero od niedawna, od momentu poswatania galerii kasztanowej w Pile.
    Jedzenie w KFC jest bardzo smaczne, szczególnie oferowane przez nich hot wingsy. W końcu to chyba z nich najbardziej słynie sieć KFC.
    Lokal ten w Pile cieszy się bardzo dużo popularnością i nie zanosi się żeby szybko to się zmieniło. Jedynie małym minusem KFC jest to że jeżeli ktoś chce się naprawdę najeść to musi na to troszkę pieniędzy stracić.
    Jednak uważam. Jedzenie jest zawsze świeże i bardzo dobrze przyrządzone.

• Użytkownik Qype marekk…
    • Pila
    • 5 znajomych
    • 39 recenzji
    4.0 ocena gwiazdek
    2009-03-16

To jedyne KFC w Pile znajduje się w galerii Kasztanowej między ulicami Powstańców Wlkp. a Kossaka. KFC jest zaraz przy kinie Helios. Obsługa jest tam zawsze miła pomimo ciężkich warunków w jakich pracują - zawsze jest tam ścisk i tłok w kuchni, spowodowany tym że zawsze jest dużo klientów. Jedzenie w KFC jest bardzo smaczne, szczególnie ostre skrzydełka to hicior. Ostatnio wprowadzono nowe zestawy za 5zł w sam raz na małą kolacje. Prawdziwym powodem dla którego wielu tam chodzi to dolewka  Kupujesz kubek za 4.5zł i możesz dolewać Pepsi, 7up lub mirynde do woli nawet jeśli przyjdziesz z kubkiem następnego dnia ;) Jeśli chodzi o KFC jako pracodawcę to słyszałem że grafik pracy jest bardzo elastyczny i nawet nie najgorzej płacą 7zł za godzinę co jak na Piłę i charakter pracy dorywczej nie jest mało.

1 strona z 1