Logo Qype Dołącz do Yelp

Qype dołączył do Yelp, aby dostarczyć Ci więcej recenzji, społeczności i firm. Przeczytaj więcej.

Mapa
Edytuj

Rekomendowane recenzje

Twoje zaufanie jest dla nas najważniejsze, więc firmy nie mogą płacić, aby modyfikować albo usuwać swoje recenzje. Dowiedz się więcej.
  • 5.0 ocena gwiazdek
    2011-10-05
    Pierwsza recenzja

Idealny klimat kina. Multikino wysiada.

• Użytkownik Qype Shadow…
    • Warszawa
    • 6 znajomych
    • 3 recenzje
    2008-12-23

Zgadzam się, że warto wybrać się do Kinepolis, a jeśli zostało dużo czasu do seansu można go spędzić w barze lub przekąsić małe co nieco Osobiście nie poleciłabym poczekalni w Tele Pizza znajdującej się w budynku. Dlaczego? Trafiłam kilkakrotnie na niezbyt miłą obsługę i pizzę od niechcenia (w porównaniu z innymi punktami tej sieci).

• Użytkownik Qype Bart…
    • 0 znajomych
    • 4 recenzje
    2011-08-18

Oj tak Jak do kina to tylko Kinepolis Cinema City. Wspaniałe miejsce, 20 ogromnych sal i duże ekrany. Mimo, że daleko od centrum, uwielbiamy tam chodzić z moją kobietą.

• Użytkownik Qype morsu…
    • 1 znajomy
    • 3 recenzje
    4.0 ocena gwiazdek
    2011-08-24

Kino , restauracje, klub fitness i wiecej , wystarczajaco, aby spedzic tu caly dzien.

• Użytkownik Qype siwa…
    • 1 znajomy
    • 14 recenzji
    2011-05-07

jak do kina to tylko tam. najwygodniejsze sale, fotele, zawsze szeroki repertuar. mozna przy okazji skoczyc na jakies jedzenie. na parkingu znajduje miejsce a jego cena jest przystepna

1 strona z 1