Logo Qype Dołącz do Yelp

Qype dołączył do Yelp, aby dostarczyć Ci więcej recenzji, społeczności i firm. Przeczytaj więcej.

Edytuj

Rekomendowane recenzje

×
Twoje zaufanie jest dla nas najważniejsze,więc firmy nie mogą płacić, aby modyfikować albo usuwać ich recenzje.Dowiedz się więcej.
    • Użytkownik Qype pudzi…
    • Łopuszno
    • 3 znajomych
    • 24 recenzje
    5.0 ocena gwiazdek
    2009-02-11

Malutki punkt Xero, znajdujący się w kamienicy ma rogu ulicy Sienkiewicza i Planty, oferujący odbitki ksero w bardzo atrakcyjnych cenach, bindowanie, oprawę prac magisterskich, wydruki z płyt CD, drukowanie foliogramów, na papierze fotograficznym i wiele innych. Poza tym można zakupić tu podstawowe artykuły papiernicze. To co każdorazowo przyciąga mnie właśnie do tego punktu, to oprócz dobrej lokalizacji także miła i profesjonalna obsługa. Przy wydruku , kserowaniu lub innej operacji osoba obsługująca uważa na to co robi i stara się działać na korzyść i zadowolenie klienta, nawet kosztem nakładu własnego czasu i większego wysiłku. Pani z ksero zwróciła moją uwag na błąd w układzie strony pracy licencjackiej i dokonała korekty- co było z jej strony niezwykłą uprzejmością. Ponad to w tym miejscu sprzedawane są karty telefoniczne w cenach niższych niż sugerowane- za kartę 20PLN płace 19 zł, a więc warto tam zajrzeć.

1 strona z 1