Logo Qype Dołącz do Yelp

Qype dołączył do Yelp, aby dostarczyć Ci więcej recenzji, społeczności i firm. Przeczytaj więcej.

Mapa
Edytuj

Rekomendowane recenzje

Twoje zaufanie jest dla nas najważniejsze, więc firmy nie mogą płacić, aby modyfikować albo usuwać swoje recenzje. Dowiedz się więcej.
    • Użytkownik Qype Martuc…
    • 4 znajomych
    • 9 recenzji
    2009-01-14

Magnolia to największe centrum handlowe położone w obrębie miasta. Jest tam wszystko, czego można oczekiwać po tego typu miejscu- wiele sklepów, restauracji, hipermarket (Tesco, w któym zazwyczaj są potężne kolejki ze względu na małą ilość otwartych kas- a może tylko ja mam takiego pecha). Znajduje się tam również imponujący parking, idealne miejsce na naukę jazdy :-) Przed obiektem od strony ulicy Legnickiej jest ładny deptak z fontannami i- rzecz jasna -magnoliami. Samo wnętrze centrum również jest dopieszczone- co pewien czas mijamy rzeźby, klombiki z roślinami. Dojazd jest bardzo dobry, koło centrum jest przystanek tramwajowy.

A z ciekawostek- Centrum Magnolia było bohaterem pewnej śmierdzącej afery- zainteresowanych odsyłam do google :)

• 5.0 ocena gwiazdek
    2009-02-25

Ja dodam jeszcze dwa miejsca warte odwiedzenia tam: przed Magnolią jak się idzie od przystanku a nie wchodzi od strony parkingu. Po dwóch stronach parkingu są budki z różnymi rzeczami. W jednej z nich znajduje się kiermasz plakatów, które są naprawdę fajne i niedrogie. (Po 10 i 16zł już można kupić coś ładnego, jest wiele ciekawych wzorów z gwiazdami /np.Marlin Monroe,Audrey Hepburn/; z filmów /m.in.Pulp Fiction/ i inne). Na przeciwko domek z wyrobami garmażeryjnymi. Pierogi, uszka do barszczu, krokiety -bardzo dobre i niedrogie.

• Użytkownik Qype pokusa…
    • 3 znajomych
    • 2 recenzje
    2009-01-12

W okresie świątecznym to było moje ulubione miejsce do robienia zakupów.Kolędy lecące z głośników i ten wystrój wprawiały klientów w świąteczny nastrój.Pomimo świąt magnolia jest jednym z największych centrów handlowych,w którym można znaleźć ponad 250sklepów,restauracje,kawiarnie (szkoda tylko,że nia ma h&M).Po zakupach można usiąść sobie przed sklepem gdzie jest fontanna.
    Jak dla mnie super!

• Użytkownik Qype bestia…
    • 8 znajomych
    • 18 recenzji
    2010-02-01

Tutaj każdy znajdzie coś dla Siebie. Niezaprzeczalną zaletą jest rozmiar tej galerii, mimo tego, że zwiedza ją dużo ludzi, nie odczuwa się tego tak bardzo. Ogromna gama sklepów, m.in. moje ulubione sklepy Nikon, Nanu Nana:) Parking dla kierowców jest ogromny i bezpłatny :) W zimie przy galerii dostępne jest również bezpłatne lodowisko. W okresie wiosenno-letnio-jesiennym możemy się udać na jarmarki, które organizowane są przed centrum handlowym.

1 strona z 1