Logo Qype Dołącz do Yelp

Qype dołączył do Yelp, aby dostarczyć Ci więcej recenzji, społeczności i firm. Przeczytaj więcej.

Mapa
Edytuj

Rekomendowane recenzje

Twoje zaufanie jest dla nas najważniejsze, więc firmy nie mogą płacić, aby modyfikować albo usuwać swoje recenzje. Dowiedz się więcej.
  • Użytkownik Qype subb…
  • Warszawa
  • 1 znajomy
  • 48 recenzji
  5.0 ocena gwiazdek
  2009-03-15

  uwaga!! wymagana karta!!

  a poza tym kapitalne miejsce na zakupy, czy to drobnej kosmetyki czy wiekszych zakupów do spożywczych.
  niestety jako,że miejsce to jest zwłaszcza przeznaczone dla prywatnych przedsiębiorców ilość kupowanych produktów zależy od ich zapakowania, tzn. pojedynczych sztuk nie można kupic poza paroma wyjątkami jak alkohol i papierosy.
  Pierwszy rodzaj używek jest nawet tańszy niż w normalnych supermarketach

 • 3.0 ocena gwiazdek
  2014-03-25
  4 zameldowania

  Jeżeli się nie mylę to jest to pierwsza hala Makro w Polsce:)
  Zakupy są możliwe po okazaniu karty klienta dostępnej dla podmiotów prowadzących działalność gospodarczą. Szeroki asortyment począwszy od artykułów spożywczych przez chemię gospodarczą i kosmetyki, art.biurowe oraz agd i rtv.

 • 3.0 ocena gwiazdek
  2013-03-25
  22 zameldowania

  Mam wrażenie, że w kwestii oferty jest ciekawszy aniżeli Selgros. A na pewno jeśli chodzi o mięsa. Tam zazwyczaj zaopatruję się w jagnięcinę a bardziej odważni mogą zakupić również kangura ;)

  Jeśli chodzi o ceny trzeba uważać bo nie zawsze tanio oznacza najtaniej. Można się naciąć, że większe opakowanie zbiorcze nie oznacza niższej ceny jednostkowej.

  Jako, że to miejsce z płatnością gotówkową to znajdziecie na terenie 3 różne bankomaty.

  Jeszcze nie spotkałem się z problemem z miejscami.

 • 3.0 ocena gwiazdek
  2012-12-29
  22 zameldowania Pierwsza recenzja

  Miejsce zakupów na wpół hurtowych dla szczęśliwców posiadających karty Makro czyli przedsiębiorców choć teraz to już nie jest problem zdobyć taką kartę również osobie prywatnej.

  Miejsce bardzo dobrze zaopatrzone w najprzeróżniejsze produkty od chemii i kosmetyków poprzez tekstylia i spożywkę po mrożonki i świeże warzywa i owoce. Na szczęście nie wszystko pakowane jest w kilku-paki i istnieje możliwość zakupów detalicznych.

  Trzeba uważać robiąc zakupy bo nie wszystkie ceny są konkurencyjne i okazjonalne w porównaniu do tych oferowanych w super- i hipermarketach.

  Niestety płatność wyłącznie gotówką a na terenie samego obiektu są tylko 2 bankomaty Euronetu i jeden bankomat Banku City Handlowy. W okresach szaleństwa zakupowego potrafi się w nich skończyć gotówka.

1 strona z 1