• Użytkownik Qype mike-…
    • 84 znajomych
    • 145 recenzji
    5.0 ocena gwiazdek
    2009-08-12

Media Markt oferuje duży wybór wszelkiego rodzaju sprzetu elektronicznego, elektrycznego, agd, komputerowego, płyty z muzyką itd. itp. Obsługa miła, pomocna i fachowa. Od czasu do czasu promocje np. przez cały weekend płacimy za sprzęt AGD cene pomniejszoną o VAT. Tak kupiłem pralkę i zaoszczędziłem ponad 200zł. Pralka pierwsz klasa - działa bez zarzutu.
    Pozdrawiam i polecam,
    Mike

• Użytkownik Qype aj88k…
    • Warszawa
    • 1 znajomy
    • 7 recenzji
    1.0 ocena gwiazdek
    2011-11-29

Ludzie, nie łapcie się na te ich promocje, oni mają tam po prostu drogo! Sprawdzajcie najpierw ceny w innych sklepach. Polecam zwłaszcza neo24.pl, może nie mają tam takiego wyboru ale ceny na pewno są niższe jeżeli chodzi o duże rzeczy, pralki, lodówki czy telewizory. W Szczecinie mają punkt odbioru, gdzie indziej dowiozą. Generalnie sklepy internetowe mają niższe ceny.

Wracając do Media Markt, to raz kupiłam tam aparat kodaka, po miesiącu przestał działać. Wtedy mieszkałam jeszcze 100km od Szczecina, kiedy w końcu mogłam przyjechać z reklamacją to przemiły pan powiedział, że oni nie wezmą mi tego aparatu i że sama mam zadzwonić do serwisu kodaka i że przyślą do mnie kuriera po ten aparat bo do nich nie przyślą. Oczywiście mogłam zadzwonić, ale dopiero po powrocie do domu. Pani na infolini powiedziała, że wprowadzili mnie w błąd, bo oni wysyłają kuriera po wadliwy sprzęt, owszem, ale tylko do sklepów. Skonczyło się na tym, że sama pocztą wysłałam ten aparat do serwisu i po nie spełna dwuch tygodniach miałam go spowrotem. Wiecej tam nic nie kupiłam bo nie mam już do nich zaufania.

1 strona z 1