Logo Qype Dołącz do Yelp

Qype dołączył do Yelp, aby dostarczyć Ci więcej recenzji, społeczności i firm. Przeczytaj więcej.

Mapa
Edytuj

Rekomendowane recenzje

×
Twoje zaufanie jest dla nas najważniejsze, więc firmy nie mogą płacić, aby modyfikować albo usuwać swoje recenzje. Dowiedz się więcej.
    • Użytkownik Qype zdzisl…
    • Poznan
    • 0 znajomych
    • 2 recenzje
    5.0 ocena gwiazdek
    2010-06-13

Zabierz rodzinę i przyjedź zobaczyć ciekawe okazy flory.
    Można bowiem wśród różnej roślinności, od ogromnych różanych klombów w parku poczynając a na bananowcach z kiściami owoców kończąc, spędzić cały dzień. Żeby docenić ilość rosnących roślin w palmiarni i nacieszyć oczy pięknymi okazami, trzeba zarezerwować sobie trochę czasu. To nie jest miejsce przez które można przebiec z prędkością światła i powiedzieć - zaliczone. Piękne kwiaty, ogromne monstery i diffenbachie o olbrzymich liściach i zwisających korzeniach potrafią przykuć uwagę i zatrzymać na dłużej.
    W ciągu godziny przemieszczamy sie pomiędzy dżunglą a pustynią. Doskonałe położenie to dodat
    kowy plus poznańskiej palmiarni.
    warto! zwłaszcza zimą, jako sposób na walkę z melancholijnym nastrojem i brakiem słońcazatem - nie tylko dla miłośników egzotycznych roślin, ale też dla każdego, kto tęskni za zielenią

• Użytkownik Qype korman…
    • Brighton, Wielka Brytania
    • 10 znajomych
    • 5 recenzji
    5.0 ocena gwiazdek
    2012-08-14

Wspaniale miejsce ,cudne okazy kwiatow,swietna kawiarnia,cisza i relax.polecam

• Użytkownik Qype nita50…
    • Warszawa
    • 6 znajomych
    • 19 recenzji
    4.0 ocena gwiazdek
    2009-02-27

Poprzednio byłam tu 15 lat temu będąc dzieckiem. Teraz, wybierając się tam chciałam sprawdzic jakie wrażenie robi na osobie dorosłej. Wrażenie robi, choc nie takie jak na dziecku. Palmiarnia położona prawie w centrum miasta, w Parku Wilsona należy do nielicznych w Polsce. Warto wybrac się tam i zobaczyc rośliny ,o których istnieniu nie miało się pojęcia. Rośliny tropikalne, wodne czy klimatu umiarkowanego. Palmiarnia posiada także salę konferencyjną. Znajduje się tam również sklepik z roślinami i pamiątkami. Czasmi odbywają się tam wystawy sztuki mozaika, ceramika) zwierząt (kotów, gołębi) czy kwiatów. Warto choc raz się tam wybrac, zwłaszcza z dziecmi. Polecam

1 strona z 1