Logo Qype Dołącz do Yelp

Qype dołączył do Yelp, aby dostarczyć Ci więcej recenzji, społeczności i firm. Przeczytaj więcej.

Mapa
Edytuj

Rekomendowane recenzje

×
Twoje zaufanie jest dla nas najważniejsze, więc firmy nie mogą płacić, aby modyfikować albo usuwać swoje recenzje. Dowiedz się więcej.
    • Użytkownik Qype Juwa…
    • 1 znajomy
    • 3 recenzje
    4.0 ocena gwiazdek
    2011-07-28

pizza nie powala. moze nawet ociera sie o nie_do_konca_jadalne. ALE zestaw kurczak. motyla noga  swietny. naljepszy kawalek kurczaka na telefon w Gliwicach. Sos ociera sie o geniusz. kurczak i dostawa do domu  tylko bombola!

• Użytkownik Qype franec…
    • 4 znajomych
    • 31 recenzji
    2.0 ocena gwiazdek
    2009-02-06

Mała i dość przytulna pizzeria Bombola,kiedyś serwował bardzo smaczne jedzenie w dość niskiej cenie. W obecnej chwili niestety miejsce to podupadło w jakości przygotowywania swoich produktów, a ceny dań poszły znacznie w górę.Zamawiając pizzę wydłużył się czas na jej oczekiwanie, a kiedy to już otrzymamy zamówione jedzenie, ciasto z jednej strony jest niedopieczone a z drugiej zaś przypalone, ser przypomina w smaku plastik i jest coraz mnie dodatków. Jeśli chce się zgłosić reklamację, lepiej sobie odpuścić, gdyż obsługa staje się bardzo niemiła. W obecnej chwili jest to miejsce którego nie polecam.

• Użytkownik Qype pol2…
    • 0 znajomych
    1.0 ocena gwiazdek
    2009-05-19

Witam Tę Pizzerię oceniłem tylko jedną gwiazdką lecz gdyby była możliwość jeszcze niższej oceny na pewno bym się nie zawahał.
    Lokal bardzo miły lecz OBSŁUGA niestety jest do bani ostatnio dzwoniłem w spr zamówienia i po krótkim oczekiwaniu odebrał nie miłym głosem Pan który był wrogo nastawiony złożyłem zamówienie i dostałem obcharaną pizze!!!!!!! Z tego powodu lokal na pewno poniesie konsekwencje, w dodatku kiedyś odbierała mój telefon także nie miła Pani która w słuchawce powiedziała do mnie szeptem Ku**a. Nie miła obsługa!!!!!!!
    LECZ JEST JEDNA NAPRAWDĘ JEDNA OSOBA KTÓRĄ MAM DO NIEJ PEŁNE ZAUFANIE STARSZA PANI W WIEKU ŚREDNIM W BLĄD WŁOSACH GDY ONA ODBIERA TELEFON (Poznaję ja po głosie z lokalu ) składam zamówienie lecz gdy mam do czynienia z inna wulgarną osobą odkładam słuchawkę

• Użytkownik Qype din…
    • 1 znajomy
    3.0 ocena gwiazdek
    2010-03-28

Pizzeria może nie jest rewelacyjna ale za tą cenę nie ma co oczekiwać super pizzy,jedna z najtańszych w Gliwicach przez co dużo ludzi tam zagląda, nie zgodzę się z poprzednią opinią obsługa bardzo miła na miejscu jak i przez telefon a jak kolega był niemiły to i tak go potraktowano zapewne. Jeśli chcesz szybko i tanio zjeść to jak najbardziej polecam Bombolę kupuje tam od lat raz jest lepiej raz gorzej ale nigdy nie tragicznie,poza pizza są tam również dania obiadowe jak na przykład schab czy stek z frytkami i kompletem surówek. Gwarantuje pełny brzuszek po takim daniu :)

• Użytkownik Qype bedig…
    • 0 znajomych
    1.0 ocena gwiazdek
    2011-09-10

Witam nie polecam BOMBOLI, żeby się najeść to trzeba by zjeść ze dwie ich pizze. Kolejny powód o żenująca sytuacja kiedy z kolegami w pracy zamówiliśmy zestaw Schabowego +spaghetti+surówki, kotlety jakieś gorzkie, makaron ze śladowymi ilościami mięsa BEZ SOSU. Taką sytuacje mieliśmy dwa razy od tej pory już tam nie zamawiamy. Inny przykład koleżanki z pracy zamówiła spaghetti to dostała znowu sam sos po telefonicznej interwencji kierowca przywiózł jej jakiś stary odgrzewany suchy makaron

1 strona z 1