Logo Qype Dołącz do Yelp

Qype dołączył do Yelp, aby dostarczyć Ci więcej recenzji, społeczności i firm. Przeczytaj więcej.

Mapa
Edytuj
  • Pocieszki 3 ale wejście od strony ul. Nowy Świat
    centrum, blisko Politechniki Świętokrzyskiej w Kielcach

25-519 Kielce
  • Znajdź wskazówki dojazdu

Rekomendowane recenzje

×
Twoje zaufanie jest dla nas najważniejsze, więc firmy nie mogą płacić, aby modyfikować albo usuwać swoje recenzje. Dowiedz się więcej.
    • Użytkownik Qype Fenix1…
    • Kielce
    • 5 znajomych
    • 73 recenzje
    5.0 ocena gwiazdek
    2009-06-15

Chłopie! Wczoraj się spaliłem jak świnia i potem mi się gastrofaza załączyła! Pół lodówki obmiotłem!!

Czyli byłem tak, głodny, że W Kielcach wystarczyłoby zadzwonić do Castrofazy właśnie i przywiozą ci ogromną pizzę! Ogromną 50-centymetrową. I dowóz to absolutnie free. Ceny? Ceny jak ceny - normalne. Na przykład Margherita (ta ogromna 50 cm) kosztuje 21,99 zł. Za małą (30 cm) zapłacisz rzecz jasna mniej - 17,99 zł.
    Ale możesz trafić na promocję. I wtedy za zestaw obiadowy (10 nuggets lub 5 skrzydełek z porcją dużych frytek z sosem i surówką) zapłacisz 16,99 zł. A jak wybierzesz się z kimś to lepiej wziąć zestaw dla dwojga (2 razy zestaw obiadowy), bo to w sumie kosztuje 26,98 zł.

No a teraz idziemy do Gastrofazy w Kielcach - ul. Pocieszka 3, ale wejście ul. Nowy Świat. Blisko politechniki, rzut beretem

1 strona z 1