Logo Qype Dołącz do Yelp

Qype dołączył do Yelp, aby dostarczyć Ci więcej recenzji, społeczności i firm. Przeczytaj więcej.

Mapa
Edytuj

Rekomendowane recenzje

×
Twoje zaufanie jest dla nas najważniejsze, więc firmy nie mogą płacić, aby modyfikować albo usuwać swoje recenzje. Dowiedz się więcej.
    • Użytkownik Qype Asia8…
    • Pila
    • 3 znajomych
    • 51 recenzji
    4.0 ocena gwiazdek
    2009-03-18

Jest to lokal przeznaczony głównie dla osób o pokaźniejszych portfelach, widać to już po wejściu do lokalu po jego bardzo eleganckim wystroju. Ceny dostosowane są do wystroju i nie należą do najniższych. Często w Hadesie możemy spotkać rozpoznawalne w regionie osoby, ze względu na wspomniane wcześniej kwestie. Przeciętnych ludzi lokal przyciąga największą w Pile ilością stołów bilardowych, umożliwiając oddawanie się tego typu rozrywce. Nie należy niestety ona jednak do najtańszych, ale stale przyciąga dużą ilość amatorów tego typu rozrywki. Podsumowując, jeśli nie masz cienkiego portfelu i lubisz pograć w bilarda popijając sobie piwo lub inny trunek to ten lokal jest dla Ciebie.

• Użytkownik Qype elektr…
    • Nova Europa, Brazylia
    • 1 znajomy
    • 8 recenzji
    1.0 ocena gwiazdek
    2013-02-25

Porażka jakich mało, bywam czasami w Pile i ktoś mnie namówił na odwiedzenie tego miejsca. Nie polecam, jedzenie robione chyba przez jakiegoś wiejskiego kucharza. Część zimna, część przypalona. Na moje uwag, dostałem odpowiedz że tu się tak gotuje, ceny wygórowane i to bardzo. Całości jedzie wiochą na kilometr niestety.

1 strona z 1