Logo Qype Dołącz do Yelp

Qype dołączył do Yelp, aby dostarczyć Ci więcej recenzji, społeczności i firm. Przeczytaj więcej.

Edytuj

Rekomendowane recenzje

×
Twoje zaufanie jest dla nas najważniejsze,więc firmy nie mogą płacić, aby modyfikować albo usuwać ich recenzje.Dowiedz się więcej.
  • 4.0 ocena gwiazdek
    2012-07-21
    Pierwsza recenzja

Bardzo przyjemna i cicha (chociaż nie znam głośnych) herbaciarnia. W ofercie nie tylko szeroki wybór herbat, ale również wszelkiego rodzaju imbryczki, łyżki, sitka i wszystko co jest potrzebne do prawidłowego parzenia herbaty oraz mate.

Byłam zaskoczona, że miejsce połączone jest z mini-kawiarnią. Można napić się w spokoju herbaty, a później wybrać najbardziej smakowitą i zabrać ze sobą do domu.

Bardzo przyjemna i serdeczna obsługa. Pani doradza i opowiada o herbatach, wyraźnie wiedząc o nich całkiem dużo. Poza tym pomogła wybrać mi łyżkę do parzenia.

Wnętrze jest bardzo przytulne i pachnące. Wszystko zachowane w ciepłych barwach, lokal sprawia poniekąd wrażenie jakby wyrwanego z baśni. Mało jest takich klimatycznych i czarujących sklepików w Warszawie. Stanowi miłą odskocznie przy ruchliwej Alei Niepodległości.

Ceny są porównywalne do innych herbaciarni, osobiście smakoszem nie jestem, ale wiem, że dobra herbata może być bardzo kosztownym napojem.

• 3.0 ocena gwiazdek
    2012-08-25

Fajne miejsce dedykowane fanom herbacianych propozycji. W moim odczuciu wybór całkiem spory, w materii herbacianej jestem laikiem, także większość rodzajów budziła moje zainteresowanie.

Ceny są adekwatne do produktów, podobnie z akcesoriami jakie można na miejscu zakupić zaparzacze czy czajniczki, swoją drogą dobry pomysł na upominek. Całkiem komfortowe są również warunki w jakich można skosztować herbaty, na którą się zdecydowaliśmy, albo przed wyborem urządzić sobie małą degustację.

Bardzo przyjemne miejsce, gdzie można kupić yerba mate, herbaty na wagę czy też pakowane. Jeśli ktoś szuka takich właśnie produktów to polecam tu zajrzeć.

• 3.0 ocena gwiazdek
    2012-08-12

Kiedy w herbaciarni pachnie mydłem, to coś jest nie tak jak być powinno. Spodziewałam się zmysłowej dawki różnych woni, choćby cynamonu, trawy cytrynowej, anyżu, trawy cytrynowej, tych wszystkich dodatków, które sprawiają, że herbata nabiera charakterystycznego dla siebie zapachu i smaku. Mój nos wyczuł zapach środków czyszczących. To mnie dość zaskoczyło, do tego stopnia, że nie zdecydowałam się na kupno herbaty.

Jeśli nie herbata, to może chociaż puszka na herbatę. Niestety, nie doszukałam się żadnej  ładnej. Nie ma też ciekawych czarek ceramicznych, bo te lubię tylko wykonane ręcznie. Kupiłam za to filcową torebkę "amorek" (15 zł), do której miałam zamiar zapakować ładny prezent i go komuś sprezentować, ale tak mi się spodobała, że do tej pory cieszy moje oko na półce w moim pokoju.

W ofercie są też kawy, ale nie lubię łączenia kawy i herbaty, więc po prawdziwą aromatyczną kawę udałam się do Pożegania z Afryką na Starym Mieście.

• Użytkownik Qype madzia…
    • Warszawa
    • 45 znajomych
    • 90 recenzji
    5.0 ocena gwiazdek
    2009-02-02

Wspaniałe klimatyczne miejsce, różnymi herbatami świata można się delektować przy delikatnej muzyce jazzu. A herbatki w całkiem przystępnych cenach!! Naprawdę warto spróbować!! Oprócz możliwości napicia się pysznej herbatki, jest także opcja zakupu i zabrania ze sobą herbaty do domu ;) jest także duży wybór filiżanek i czajniczków do zaparzania.

1 strona z 1