Logo Qype Dołącz do Yelp

Qype dołączył do Yelp, aby dostarczyć Ci więcej recenzji, społeczności i firm. Przeczytaj więcej.

Rekomendowane recenzje

Twoje zaufanie jest dla nas najważniejsze, więc firmy nie mogą płacić, aby modyfikować albo usuwać swoje recenzje. Dowiedz się więcej.
    • Użytkownik Qype gingi4…
    • Warszawa
    • 0 znajomych
    • 1 recenzja
    5.0 ocena gwiazdek
    2011-09-22

Za sprawą internetu sklep muzyczny Demo jest dostępny również w najdalszych zakątkach naszego kraju i dzięki temu, na bardzo korzystnych warunkach, przy miłej i rzetelnej obsłudze, zostałam posiadaczką instrumentu w jedyne 24 godziny od chwili jego zamówienia. Życzę wszystkim tak udanych zakupów.
    Dorota

• Użytkownik Qype Asia8…
    • Pila
    • 3 znajomych
    • 51 recenzji
    4.0 ocena gwiazdek
    2009-03-18

Sklep muzyczny Demo jest jedynym tego rodzaju sklepem w Pile, także jest w uprzywilejowanej sytuacji jeśli chodzi o klientele. Co do samego wyboru, to posiada on szerokie spektrum instrumentów, jednak wybór spośród poszczególnych instrumentów jest dość niewielki. Jednak sklep w takich sytuacjach oferuje klientom możliwość zamówienia różnego rodzaju towarów. Co do kwestii cenowej, łatwo przewidzieć, że w pewnym stopniu sytuacja monopolisty w Pile powoduje że nie jest ona nazbyt atrakcyjna. Do plusów zaliczyć można również fakt, że sklep włącza się w organizowanie sporej ilości koncertów na terenie miasta Piły oferując wynajem nagłośnienia, czy też wsparcie finansowe w kwestiach organizacyjnych.

1 strona z 1