Logo Qype Dołącz do Yelp

Qype dołączył do Yelp, aby dostarczyć Ci więcej recenzji, społeczności i firm. Przeczytaj więcej.

Mapa
Edytuj

Rekomendowane recenzje

×
Twoje zaufanie jest dla nas najważniejsze, więc firmy nie mogą płacić, aby modyfikować albo usuwać swoje recenzje. Dowiedz się więcej.
    • Użytkownik Qype kubaan…
    • Pila
    • 1 znajomy
    • 8 recenzji
    5.0 ocena gwiazdek
    2012-03-28

Super jedzenie i to w dobrej cenie! Polecam barszczyk z pasztecikiem, a na drugie szwajcara z pieczonymi ziemniaczkami i wiosenna z vinegretem!

• Użytkownik Qype eg…
    • Poznan
    • 3 znajomych
    • 22 recenzje
    3.0 ocena gwiazdek
    2009-03-15

Smak Bar no nasza mała, pilska fast food'ownia składająca się z dwóch oddzielnych pomieszczeń, co prawda w obu można coś zjeść ale ta nieco mniejsza jest przede wszystkim w stylu pubu.Knajpka ta funkcjonuje już parę dobrych lat i śmiało można stwierdzić, że na przestrzeni lat zdecydowanie poprawiła swoją kuchnię czyli proponowane dania, wzbogaciła się paleta smaków. Do wyboru z menu wiele smakołyków, przepyszna pizza w wielu smakach i rozmiarach przy zachowaniu przystępnej ceny, ale nie tylko pizza czeka na głodnych klientów, można tam również zamówić dania obiadowe, które również są nam dostarczane do domów,dostępność napojów alkoholowych. W wolnej chwili w drugiej części smak baru można posłuchać muzyki, pograć w lotki i przyjemnie spędzić czas ze znajomymi :)

1 strona z 1