Logo Qype Dołącz do Yelp

Qype dołączył do Yelp, aby dostarczyć Ci więcej recenzji, społeczności i firm. Przeczytaj więcej.

Mapa
Edytuj
  • Warszawa
Stare Miasto, Warszawa przez Użytkownik Qype qwiate…
Zamek Królewski przez Użytkownik Qype sylwia…

Rekomendowane recenzje

Twoje zaufanie jest dla nas najważniejsze, więc firmy nie mogą płacić, aby modyfikować albo usuwać swoje recenzje. Dowiedz się więcej.
    • Użytkownik Qype Melody…
    • 3 znajomych
    • 15 recenzji
    2011-02-26

Zawsze tam było bardzo klimatycznie. Nastrój, spokój i jakieś takie sympatyczne ciepełko idące z każdego kąta. Wspaniałe miejsce na spacery tylko niekoniecznie przy blasku księżyca :)

• Użytkownik Qype pisma…
    • 22 recenzje
    2010-07-15

Fantastyczne miejsce, ma wspaniały klilmat i fajnie jest się poszwędać trochę wśród tych kamieniczek i morów i poczuć oddech historii. Starówka jest cudna i polecam wszystkim, którzy jescze nie byli :-)
    kiedyś znalazłem się tam wcześnie rano w niedzielę i nikogo prawie nie było - szkoda że nie miałem aparatu :)

• Użytkownik Qype qwiate…
    • 30 recenzji
    3.0 ocena gwiazdek
    2012-01-28

Piękna jest warszawska Starówka, ale.. życie po 22 zamiera:( hałasują turyści i bywalcy knajpek. Porównajcie starówkę w Krakowie.
    Mieszkańcom Starego Miasta przeszkadzały nawet knajpki na bulwarze wiślanym.
    Jest kilka miejsc na starówce godnych polecenia, ale tylko w dzień.

• 5.0 ocena gwiazdek
    2011-01-02
    Pierwsza recenzja

Poza cenami w lokalach Stare Miasto jest bardzo urokliwym miejscem, które warto poznać nie tylko od tej turystycznej strony

• Użytkownik Qype Matyld…
    • 3 znajomych
    • 15 recenzji
    2009-03-11

Przed chwilą kolejny, chyba enty już raz wróciłam ze spaceru po Starym Mieście i enty już chyba raz wróciłam zachwycona. Stare Miasto, kiedy chcemy chwilkę pomyśleć, kied potrzebujemy relaksu, kiedy planujemy spacer w atrakcyjnej scenerii. Niezależnie od pory dnia czy roku jest tam przecudownie. Brukowane, kręte uliczki, mnóstwo malutkich knajpek, i kolorowe kamiennice z malutkimi okienkami. Nic dziwnego, że miejsce to jest chętnie odwiedzane nie tylko przez rodowitych warszawiaków, ale także przez rzesze turystów. Możemy tu kupić pyszne lody, a nawet, jeśli bedziemy mieć odrobinę szczęścia uliczny malarz uwieczni, za drobną opłatą oczywiści, naszą twarz na portrecie.

• Użytkownik Qype MadziK…
    • 13 znajomych
    • 30 recenzji
    2009-10-27

Ta nasza warszawska starówka jest naprawdę niedoceniana. Fajne miejsce na spacer, szczególnie zimowymi wieczorami, kiedy jest ładnie oświetlona. Dodatkowo wokół znajduje się dużo ciekawych miejsc oraz knajpek, gdzie można posiedzieć i miło spędzić czas!

• Użytkownik Qype ulska…
    • 5 recenzji
    2010-04-13

Szczególnie polecam taras widokowy na ul. Bugaj. Widok na prawostronną część Warszawy.

• Użytkownik Qype msalec…
    • 6 znajomych
    • 29 recenzji
    2010-12-17

Chyba najpiękniejszy ze wszystkich zabytków Warszawy i okolic. Często niestety niedoceniany i pozostawiany na szarym końcu. Dla mnie przechadzka po Starym Mieści to jak powrót do przeszłości. To miejsce warto odwiedzić o każdej porze dnia i nocy czy też pory roku - każdy znajdzie tam coś dla siebie :)

• Użytkownik Qype bryndz…
    • 50 recenzji
    2009-03-24

Jeden z najpiękniejszych zakątków Warszawy. Mimo że po wojnie w całości odbudowany, nadal zachowuje swoisty, tylko sobie właściwy warszawski klimat, głównie dzięki wyjątkowym kamienicom z uroczymi mansardami. Rynek ma kształt kwadratu, w środku znajduje się pomnik Syrenki i ławki, które są wspaniałym miejscem na letni odpoczynek. Atrakcją jest też kataryniarz, uliczni grajkowie, portreciści oraz karykaturzyści. W lecie prawie w całości zapełnia się ogródkami i parasolkami. Minusem może być to, że wokół samego Rynku skupili się prawie wyłącznie restauratorzy- daje się odczuć brak knajpek, pubów czy kawiarenek obliczonych nie na kieszeń bogatego turysty z zachodu, ale przeciętnego mieszkańca, który miałby po prostu ochotę napić się piwa po przystępnej cenie.

• Użytkownik Qype Irracj…
    • 11 znajomych
    • 74 recenzje
    2009-07-11

Szczególne miejsce. Można tam zwiedzać i zwiedzać, a nawet zagubić się, w czasie. Rzadko się go liczy tam.

• Użytkownik Qype Goobli…
    • 8 recenzji
    2011-01-10

Miejsce obowiązkowe dla turystów. Ale też miejsce obowiązkowe dla każdego mieszkańca. Wielu mówi "przereklamowane", ja bym zostawił przedrostek prze- i dodał do niego "piękne". Starówka jest przecież przepiękna, w każdym calu! Zimą pięknie ugina się od bieli, latem od wieczornych koncertów, tych większych - jazzowych i tych mniejszych - ulicznych grajków. Bywa gwarna, jednak na zawsze pozostanie sprawdzonym miejscem, gdy pada pytanie: co ze sobą zrobić, gdy nie mamy pomysłu na wieczór/spacer/pogawędkę ze znajomymi. Tu zawsze się coś znajdzie. Nigdy przereklamowanego! #XMAS

• Użytkownik Qype Paquit…
    • 1 recenzja
    2011-09-30

Moja Warszawa Stare miasto Krakowskie Nowy Świat jest unikalne jedyne tutaj zaczyna się świat

• Użytkownik Qype Mont3z…
    • 3 recenzje
    4.0 ocena gwiazdek
    2012-05-30

Chołd atchitekturze. Chciałbym wrócić do warszawy lat 20 wtedy warszawa była cudowna, teraz pozostało co pozostało. Cieszmy się tym.

1 strona z 1