Logo Qype Dołącz do Yelp

Qype dołączył do Yelp, aby dostarczyć Ci więcej recenzji, społeczności i firm. Przeczytaj więcej.

• Użytkownik Qype Melody…
    • 3 znajomych
    • 15 recenzji
    2011-02-26

Zawsze tam było bardzo klimatycznie. Nastrój, spokój i jakieś takie sympatyczne ciepełko idące z każdego kąta. Wspaniałe miejsce na spacery tylko niekoniecznie przy blasku księżyca :)

• Użytkownik Qype pisma…
    • 22 recenzje
    2010-07-15

Fantastyczne miejsce, ma wspaniały klilmat i fajnie jest się poszwędać trochę wśród tych kamieniczek i morów i poczuć oddech historii. Starówka jest cudna i polecam wszystkim, którzy jescze nie byli :-)
    kiedyś znalazłem się tam wcześnie rano w niedzielę i nikogo prawie nie było - szkoda że nie miałem aparatu :)

• Użytkownik Qype qwiate…
    • 30 recenzji
    3.0 ocena gwiazdek
    2012-01-28

Piękna jest warszawska Starówka, ale.. życie po 22 zamiera:( hałasują turyści i bywalcy knajpek. Porównajcie starówkę w Krakowie.
    Mieszkańcom Starego Miasta przeszkadzały nawet knajpki na bulwarze wiślanym.
    Jest kilka miejsc na starówce godnych polecenia, ale tylko w dzień.

• 5.0 ocena gwiazdek
    2011-01-02
    Pierwsza recenzja

Poza cenami w lokalach Stare Miasto jest bardzo urokliwym miejscem, które warto poznać nie tylko od tej turystycznej strony

• Użytkownik Qype Matyld…
    • 3 znajomych
    • 15 recenzji
    2009-03-11

Przed chwilą kolejny, chyba enty już raz wróciłam ze spaceru po Starym Mieście i enty już chyba raz wróciłam zachwycona. Stare Miasto, kiedy chcemy chwilkę pomyśleć, kied potrzebujemy relaksu, kiedy planujemy spacer w atrakcyjnej scenerii. Niezależnie od pory dnia czy roku jest tam przecudownie. Brukowane, kręte uliczki, mnóstwo malutkich knajpek, i kolorowe kamiennice z malutkimi okienkami. Nic dziwnego, że miejsce to jest chętnie odwiedzane nie tylko przez rodowitych warszawiaków, ale także przez rzesze turystów. Możemy tu kupić pyszne lody, a nawet, jeśli bedziemy mieć odrobinę szczęścia uliczny malarz uwieczni, za drobną opłatą oczywiści, naszą twarz na portrecie.

• Użytkownik Qype ulska…
    • 5 recenzji
    2010-04-13

Szczególnie polecam taras widokowy na ul. Bugaj. Widok na prawostronną część Warszawy.

• Użytkownik Qype msalec…
    • 6 znajomych
    • 29 recenzji
    2010-12-17

Chyba najpiękniejszy ze wszystkich zabytków Warszawy i okolic. Często niestety niedoceniany i pozostawiany na szarym końcu. Dla mnie przechadzka po Starym Mieści to jak powrót do przeszłości. To miejsce warto odwiedzić o każdej porze dnia i nocy czy też pory roku - każdy znajdzie tam coś dla siebie :)

• Użytkownik Qype Mont3z…
    • 3 recenzje
    4.0 ocena gwiazdek
    2012-05-30

Chołd atchitekturze. Chciałbym wrócić do warszawy lat 20 wtedy warszawa była cudowna, teraz pozostało co pozostało. Cieszmy się tym.

• Użytkownik Qype bryndz…
    • 50 recenzji
    2009-03-24

Jeden z najpiękniejszych zakątków Warszawy. Mimo że po wojnie w całości odbudowany, nadal zachowuje swoisty, tylko sobie właściwy warszawski klimat, głównie dzięki wyjątkowym kamienicom z uroczymi mansardami. Rynek ma kształt kwadratu, w środku znajduje się pomnik Syrenki i ławki, które są wspaniałym miejscem na letni odpoczynek. Atrakcją jest też kataryniarz, uliczni grajkowie, portreciści oraz karykaturzyści. W lecie prawie w całości zapełnia się ogródkami i parasolkami. Minusem może być to, że wokół samego Rynku skupili się prawie wyłącznie restauratorzy- daje się odczuć brak knajpek, pubów czy kawiarenek obliczonych nie na kieszeń bogatego turysty z zachodu, ale przeciętnego mieszkańca, który miałby po prostu ochotę napić się piwa po przystępnej cenie.

• Użytkownik Qype Irracj…
    • 11 znajomych
    • 74 recenzje
    2009-07-11

Szczególne miejsce. Można tam zwiedzać i zwiedzać, a nawet zagubić się, w czasie. Rzadko się go liczy tam.

• Użytkownik Qype Goobli…
    • 8 recenzji
    2011-01-10

Miejsce obowiązkowe dla turystów. Ale też miejsce obowiązkowe dla każdego mieszkańca. Wielu mówi "przereklamowane", ja bym zostawił przedrostek prze- i dodał do niego "piękne". Starówka jest przecież przepiękna, w każdym calu! Zimą pięknie ugina się od bieli, latem od wieczornych koncertów, tych większych - jazzowych i tych mniejszych - ulicznych grajków. Bywa gwarna, jednak na zawsze pozostanie sprawdzonym miejscem, gdy pada pytanie: co ze sobą zrobić, gdy nie mamy pomysłu na wieczór/spacer/pogawędkę ze znajomymi. Tu zawsze się coś znajdzie. Nigdy przereklamowanego! #XMAS

• Użytkownik Qype Paquit…
    • 1 recenzja
    2011-09-30

Moja Warszawa Stare miasto Krakowskie Nowy Świat jest unikalne jedyne tutaj zaczyna się świat

1 strona z 1