Logo Qype Dołącz do Yelp

Qype dołączył do Yelp, aby dostarczyć Ci więcej recenzji, społeczności i firm. Przeczytaj więcej.

Mapa
Edytuj

Rekomendowane recenzje

Twoje zaufanie jest dla nas najważniejsze, więc firmy nie mogą płacić, aby modyfikować albo usuwać swoje recenzje. Dowiedz się więcej.
  • 5.0 ocena gwiazdek
    2013-04-04

Najlepsze centrum handlowe w jakim byłem!

To jest to - idealne połączenie centrum handlowego ze sztuką i przestrzenią. Stary Browar odwiedziłem w Lipcu 2012. Bardzo mi się tam podobało. Duże, przestronne korytarze, do tego dbałość o wszelakie detale i styl wykończenia całego budynku. No po prostu ekstra. Oczywiście mimo tego, że z zewnątrz nie wygląda jak blaszak w środku kryje ofertę taką jak wszystkie wielkie centra handlowe, no ale właśnie - tutaj dostrzeżono różnice pomiędzy blaszakiem a centrum handlowym gdzie można nie tylko zrobić zakupy ale spędzić nawet cały dzień w parku, na świeżym powietrzu czy poobcować ze sztuką bo Stary Browar to nie tylko zakupy ale jak sam się określa "centrum sztuki i biznesu". No i obsługa - w każdym sklepie, który odwiedziłem spotkałem się z przyjaznym przyjęciem. Za to lubię Poznań.

Tylko pomarzyć o czymś takim w Warszawie!

• 4.0 ocena gwiazdek
    2013-01-27

Jest to wyjątkowe centrum bo zaadaptowane ze starego browaru. Cieszę się że są ludzie którzy odnawiają a nie burza i stawiają nowe szklane klocki.
    Byłem w centrum dwa razy i bardzo mi się spodobało, duży parking, liczne sklepy sieciowe i butikowe, ciekawy kształt, duża przestrzeń wspólna powodują ze przyjemnie jest nawet przyjść pospacerować i to mówię ja co CH nie lubię :-) Dodatkowego animuszu nabiera ogródek restauracyjny na tyłach centrum wraz z przystrzyżona na dywan trawa jest istnym polem konsumpcji kulinarno estetycznej.
    Piękne, eleganckie i praktyczne ! szkoda ze do Poznania jest kawałek.

• Użytkownik Qype Magavi…
    • Warszawa
    • 0 znajomych
    • 8 recenzji
    4.0 ocena gwiazdek
    2013-01-24

Poznań miał szczęście  kaprys miliarderki z ambicjami doprowadził do tego, że powstało najciekawsze architektonicznie centrum handlowe w Polsce. Potężnym minusem jest skomplikowana sytuacja dojazdowa ciągłe przebudowy ulic prowadzą od lat do komunikacyjnej katastrofy ale z drugiej strony tak już jest gdy się integruje takiego kolosa w gęstą zabudowę na obrzeżu starego miasta. Drogo, elegancko i dumnie - z małym budżetem raczej nie powinno się wchodzić. Ale jak ktoś lubi centra handlowe, to tutaj może coś przeżyć.

• Użytkownik Qype aliszj…
    • Poznan
    • 5 znajomych
    • 9 recenzji
    5.0 ocena gwiazdek
    2008-12-19

Moim zdaniem Stary Browar jest obok Starego Rynku najbardziej reprezentatywnym miejscem w Poznaniu. Stary Browar ma bardzo ciekawą architekturę, jest to odrestaurowany, zmodernizowany i rozbudowany dawny browaru Huggera. Jest to budynek z czerwonej cegły.
    Każdy może znaleźć coś dla siebie, galeria ta oferuje bardzo duży wybór sklepów, także tych ekskluzywnych. Można tam zrobić zakupy, zjeść, pobawić się w jednym z klubów. W budynku Słodowni znajduje się klub SQ, Browar Pub i Piano Bar. Hasłem tego miejsca jest Gdzie życie spotyka się ze sztuką, ponieważ w miejscu tym możesz nie tylko zrobić zakupy, pójść coś zjeść, pobawić się, ale także odwiedzić galerie, pójść na wystawę czy obcować z kulturą z dziedziny tańca, muzyki i filmu. Jeśli ktoś spytałby się mnie, jakie miejsce w Poznaniu polecam, z całą pewnością odpowiedziałabym, że Stary Browar.

• Użytkownik Qype alexxa…
    • Warszawa
    • 14 znajomych
    • 2 recenzje
    5.0 ocena gwiazdek
    2008-12-23

Byłam ostatnio w Starym Browarze pierwszy raz w życiu. Wrażenia, przede wszystkim smakowe, bezcenne! Duży wybór pysznych kaw i kawek w lokalach dostosowanych do zróżnicowanej klienteli. Na tle innych mekk zakupowych (tu ukłon w stronę Mike'a ;)) wyróżnia się atrakcyjną architekturą. Polecam!

1 strona z 1