Logo Qype Dołącz do Yelp

Qype dołączył do Yelp, aby dostarczyć Ci więcej recenzji, społeczności i firm. Przeczytaj więcej.

Mapa
Edytuj

Rekomendowane recenzje

×
Twoje zaufanie jest dla nas najważniejsze, więc firmy nie mogą płacić, aby modyfikować albo usuwać swoje recenzje. Dowiedz się więcej.
    • Użytkownik Qype aliszj…
    • Poznan
    • 5 znajomych
    • 9 recenzji
    5.0 ocena gwiazdek
    2008-12-19

Moim zdaniem Stary Browar jest obok Starego Rynku najbardziej reprezentatywnym miejscem w Poznaniu. Stary Browar ma bardzo ciekawą architekturę, jest to odrestaurowany, zmodernizowany i rozbudowany dawny browaru Huggera. Jest to budynek z czerwonej cegły.
    Każdy może znaleźć coś dla siebie, galeria ta oferuje bardzo duży wybór sklepów, także tych ekskluzywnych. Można tam zrobić zakupy, zjeść, pobawić się w jednym z klubów. W budynku Słodowni znajduje się klub SQ, Browar Pub i Piano Bar. Hasłem tego miejsca jest Gdzie życie spotyka się ze sztuką, ponieważ w miejscu tym możesz nie tylko zrobić zakupy, pójść coś zjeść, pobawić się, ale także odwiedzić galerie, pójść na wystawę czy obcować z kulturą z dziedziny tańca, muzyki i filmu. Jeśli ktoś spytałby się mnie, jakie miejsce w Poznaniu polecam, z całą pewnością odpowiedziałabym, że Stary Browar.

• 4.0 ocena gwiazdek
    2013-01-27

Jest to wyjątkowe centrum bo zaadaptowane ze starego browaru. Cieszę się że są ludzie którzy odnawiają a nie burza i stawiają nowe szklane klocki.
    Byłem w centrum dwa razy i bardzo mi się spodobało, duży parking, liczne sklepy sieciowe i butikowe, ciekawy kształt, duża przestrzeń wspólna powodują ze przyjemnie jest nawet przyjść pospacerować i to mówię ja co CH nie lubię :-) Dodatkowego animuszu nabiera ogródek restauracyjny na tyłach centrum wraz z przystrzyżona na dywan trawa jest istnym polem konsumpcji kulinarno estetycznej.
    Piękne, eleganckie i praktyczne ! szkoda ze do Poznania jest kawałek.

• Użytkownik Qype ochotn…
    • Kalisz
    • 0 znajomych
    • 6 recenzji
    4.0 ocena gwiazdek
    2011-07-31

Sam obiekt piękny, prezentuje architekturę najwyższych lotów, dopieszczony każdy szczegół, oferta handlowa też dobra, aczkolwiek w są centra handlowe w Poznaniu oferujące lepszą ofertę handlową np: Galeria Malta. Miejsce idealne do spędzania w nim czasu, niekoniecznie zakupów, panujący półmrok jest wg mnie niekorzystny, ale wszystko wynagradza wystrój. Obsługa w sklepach również bardzo dobra. Atutem centrum jest też galeria sztuki, w której można zobaczyć dzieła głównie sztuki współczesnej.

1 strona z 1