Logo Qype Dołącz do Yelp

Qype dołączył do Yelp, aby dostarczyć Ci więcej recenzji, społeczności i firm. Przeczytaj więcej.

Mapa
Edytuj

Rekomendowane recenzje

Twoje zaufanie jest dla nas najważniejsze, więc firmy nie mogą płacić, aby modyfikować albo usuwać swoje recenzje. Dowiedz się więcej.
  • 5.0 ocena gwiazdek
    2011-07-28
    Pierwsza recenzja

Sztygarka jest małym diamencikiem ukrytym w Chorzowie. Cudownie odrestaurowane i zagospodarowane na restaurację, hotel i spa stare pokopalniane budynki. Z daleka widać szyb, który w nocy jest pięknie oświetlony. Gorąco polecam usługi kosmetyczne, przemiła obsługa!

Ponadto organizowane są tam latem ogródki teatralne, także za niewielką opłatę można zobaczyć bardzo dobre spektakle. Oby więcej takich miejsc w Chorzowie!

• Użytkownik Qype Ifk…
    • Londyn, Wielka Brytania
    • 0 znajomych
    • 2 recenzje
    5.0 ocena gwiazdek
    2011-06-30

Gdym miała polecić jakieś miejsce w Chorzowie gdzie można autentycznie wypocząć, poziom świad-czonych usług jest na wysokim poziomie i gdzie zapraszam często moja siostrę, która od 25 lat mieszka w Niemczech - poleciłabym Sztygarkę. Na szczególne wyróżnienie zasługuje salon kosme-tyczny- gdzie oferta jest bardzo szeroka (od pojedynczych zabiegów na twarz, dłonie ,stopy do pielę-gnacji całego ciała). Gabinety wyposażone są w wysokiej klasy sprzęt, zabiegi przeprowadzane są przy cichej muzyce, stosowana jest aromaterapia. Sztygarka oferuje też usługi gastronomiczne - firma w której pracuję organizowała tam dwa razy Wigilie dla pracowników - były to przyjęcia zorganizowne w sposób perfekcyjny. Również wnętrza urządzone z wyrafinowanym smakiem, z zachowaniem ak-centów typowo śląskich - regionalnych pozytywnie oddziaływają na gości. Gorąco polecam.

1 strona z 1