Logo Qype Dołącz do Yelp

Qype dołączył do Yelp, aby dostarczyć Ci więcej recenzji, społeczności i firm. Przeczytaj więcej.

Mapa
Edytuj

Rekomendowane recenzje

×
Twoje zaufanie jest dla nas najważniejsze, więc firmy nie mogą płacić, aby modyfikować albo usuwać swoje recenzje. Dowiedz się więcej.
    • Użytkownik Qype aliszj…
    • Poznan
    • 5 znajomych
    • 9 recenzji
    5.0 ocena gwiazdek
    2009-01-20

Jest to moja ulubiona restauracja w Poznaniu, głównie z powodu wystroju oraz panującego tam klimatu. Jak tylko przekracza się bramę, wchodzi się jakby do innego świata, jakby wchodziło się do Meksyku, jak poszłam tam pierwszy raz to byłam pod ogromnym wrażeniem. Wnętrze lokalu oraz dziedziniec urządzone są w stylu Meksyku. Żyrandole zrobione są z butelek desperadosa lub corony, na stołach stoją kaktusy, których można nalać sobie piwa. Jeśli zamówisz dużą margaritę, to Cię powieszą w The Mexican, czyli możesz zrobić sobie zdjęcie w sombrero, które zostanie powieszone pod sufitem. Jeśli zamówisz sernik, przygasają światła, dzwoni dzwon i z Twoim sernikiem pojawia się Zorro. W weekendy w lokalu grają mariachi, którzy umilają gościom czas. Obsługa jest bardzo sympatyczna i pomocna, ubrana jest w stroje meksykańskie. Raz tylko zdarzyło mi się, że kelnerka nie była zbyt sympatyczna. Jedzenie też jest tam bardzo smaczne, porcje obfite, a ceny są przystępne. Cena piwa Desperados wydaje mi się wysoka, bo 13 zł, pyszna mała margarita to koszt ok. 13 zł. Jeśli nawet znajdą się jakieś minusy to są one niczym w porównaniu do plusów i zalet, jakie posiada ten lokal. Gorąco polecam The Mexican.

• 3.0 ocena gwiazdek
    2009-04-18
    Pierwsza recenzja

Lokal podobno robi furorę w Poznaniu. Trzeba przyznać że wystrój jest niesamowity, wszystko, poczynając od ubioru kelnerek, jest utrzymane w meksykańskim klimacie. Jedzenie nas nie zachwyciło, bo do tacos dostaliśmy sałatkę z kapusty. Co do obsługi, to dziewczyny pomimo dużego ruchu były miłe i pomocne. Fajnym pomysłem jest kij z piwem przy niektórych stolikach, idealny na piwny wypad ze znajomymi.

Podsumowując, wystrój orginalny ale jedzenie średnie (może nam się akurat tak trafiło).

1 strona z 1