Logo Qype Dołącz do Yelp

Qype dołączył do Yelp, aby dostarczyć Ci więcej recenzji, społeczności i firm. Przeczytaj więcej.

Mapa
Edytuj

Rekomendowane recenzje

Twoje zaufanie jest dla nas najważniejsze, więc firmy nie mogą płacić, aby modyfikować albo usuwać swoje recenzje. Dowiedz się więcej.
  • 5.0 ocena gwiazdek
    2011-08-01
    Pierwsza recenzja

Restauracja U Zosi mieści się w centrum turystycznym Pienin. Oferuję kuchnie polską, dania regionalne, ale także kuchnie włoską z pyszną pizzą na czele.
    Znalazłem tą restaurację tydzień temu na urlopie w Szczawnicy. Słyszałem wcześniej, że lokal przeszedł Kuchenną rewolucję Magdy Gessler, więc tym bardziej chciałem odwiedzić i spróbować regionalnego jedzonka. Jest pysznie, jest smacznie, bardzo dobra kwaśnica, karczek z grilla i filet z kurczaka grillowany, a tak wspaniałej pizzy jeszcze nie jadłem. Jeśli na pizzę to tylko do Zosi.
    Koniecznie należy spróbować lokalnego kwasu chlebowego i podpiwka.

Cenowo przystępnie.

• Użytkownik Qype Darkot…
    • Warszawa
    • 0 znajomych
    • 3 recenzje
    2.0 ocena gwiazdek
    2013-09-06

Drogo, jedno danie na 4 talerzach, bez rewelacji :( Programowe rewolucje niewiele chyba pomogły :( Gwiazdka za wystrój, druga za miłą obsługę.

• Użytkownik Qype Mr_d…
    • Warszawa
    • 0 znajomych
    • 1 recenzja
    2.0 ocena gwiazdek
    2013-09-04

Wstąpiliśmy do restauracji sugerując się przeprowadzonymi rewolucjami. wystrój dość przyjazny, tak samo jak i obsługa. Natomiast rozczarowaliśmy się kuchnią. Ogólnie mówiąc nie zachwyca. Kwaśnica była najlepsza z tego co zamówiliśmy oraz Kiełbaska z młodej owieczki tez niczego sobie. natomiast polędwiczki w sosie z grzybami bardzo na minus, mięso smakowało jak wczoraj przyrządzone a przed podaniem odgrzane, w smaku nijakie i niedoprawione. Pstrąg z pieca nie zachwycał smakiem, niedoprawiony (brak soli przede wszystkim). Niestety jesteśmy zawiedzeni. Ceny mogły by być niższe, za to co zjedlismy powinniśmy zapłacić ok. 40% mniej.

1 strona z 1